Все про зір
ru ua

Перевірка зору онлайн

З допомогою наведених нижче тестів Ви можете оцінити свій зір.

Для правильної перевірки зору онлайн необхідно дотримувати наступні умови:

  1. Безкоштовна перевірка зору онлайн має проводитися в гарному самопочутті (прийом медикаментів, алкоголю, втома або сонливість можуть вплинути на результати тестування).
  2. Освітлення в кімнаті, де проводиться онлайн перевірка зору повинно бути достатнім і рівномірним. У Ваші очі не повинні бути спрямовані джерела світла.
  3. Під час перевірки зору не жмурьтесь, тримайте голову рівно. Бажано, що б очі і монітор були на одному рівні.
  4. Зір перевіряється поперемінно одним і іншим оком. При цьому очей потрібно закривати непрозорим листком паперу або долонею, а не закривати його століттям або, тим більше, замружувати. Обидва очі повинні бути відкриті у час, коли проводиться перевірка зору онлайн.
  5. Відстань від сидящегпро до монітора повинна бути рівно 1 метр.
  6. Виберіть картинку, залежно від розміру і дозволу екрану монітора.
  7. Перевірте зір і оцініть результати (внизу сторінки).
  8. При встановленні, що зір знижений, зверніться до лікаря-офтальмолога.

Перевірка зору онлайн безкоштовно 19

 

У нормі людина повинна бачити нижню сходинку, що відповідає 100% зору (одиниця в лівому стовпці). Якщо ж Ви бачите другу знизу рядок, це означає, що зір у вас 90% (0.9 в лівому стовпці) і так далі. Якщо Бачите тільки верхню сходинку, значить зір у Вас 10% від норми (тобто 0.1).

 

Куди звернутися при зниженні зору

Прогнози щодо відновлення зору залежать від своєчасної діагностики і адеквамісцевого лікування. Якщо Ви помітили погіршення, рекомендуємо Вам звертатися не в оптики, де найчастіше, працюють співробітники без вищої медичної освіти, а в спеціалізовані офтальмологічні клініки, в яких є найсучасніше обладнання і висококласні фахівці для того, щоб допомогти Вам повернути втрачене зір. Якщо Ваш зір вимагає додаткової уваги і турботи. Якщо Ви цінуєте продукцію найвищої якості, звертайтеся в інтернет-магазин Optic Land!