Все про зір
ru ua

УЗД ОЧНОГО ЯБЛУКА

узд очі

УЗД очного яблука – діагностична процедура, яка дає можливість візуально оцінити структури ока і оточуючих його тканин (кришталик, сітківку, очні м'язи, ретробульбарно клітковина тощо), якщо при цьому застосовується кольорове допплерівське картрирование судин ока (ЦДК) – то це дає оцінку кровотоку в судинах очі.

Дослідження дозволяє візуально уявити внутрішні структури очного яблука навіть у випадках непрозорості його середовищ, виміряти товщину кришталика, довжину осей очі (у тому числі перед операцією з видалення катаракти).

 

Показання

• Вимірювання товщини кришталика і внутрішніх оболонок ока, протяжності склоподібного тіла, величини очі в цілому, вимірювання протяжності ретробульбарных тканин.

• Виявлення, визначення величини і топографії новоутворень війкового тіла, судинної оболонки та сітківки, ретробульбарних тканин, їх кількісна оцінка і зміни їх у динаміці.

• Виявлення, оцінка висоти і поширеності відшарування судинної і сітчастої оболонок ока при ускладненій офтальмоскопії. Диференціація первинної відшарування сітківки від вторинної, зумовленої зростанням новоутворень судинної оболонки ока.

• Виявлення ексудату, помутнінь, згустків крові, в склоподібному тілі.

• Виявлення в оці сторонніх тіл, в тому числі клінічно невидимих.

Опис методу

УЗД очного яблука де зробитиПринцип даного дослідження ока - ехолокація, тобто датчик ультразвукового сканера випромінює вультразвуковые хвилі і одночасно приймає відбитий сигнал від внутрішніх органів, що дозволяє будувати на екрані монітора зображення основних структур очного яблука і навколишніх тканин.

Процедура, зазвичай, проводиться крізь закриті повіки, попередньо змазані спеціальним гелем.

Перевагами даного методу є безпека (відсутність проникаючої радіації), висока інформативність, можливість багаторазового застосування навіть протягом одного дня, неінвазивність (без порушення цілісності шкірних покривів і введення токсичних контрастних речовин), широка доступність, швидкість, безболісність, простота методик.

Уважне дбайливе ставлення до клієнта на всіх етапах – це своєрідна «візитна картка» першокласного інтернет-магазину Optic Land! Довірте турботу про свій зір професіоналам!