Все про зір
ru ua

ВПРАВИ ДЛЯ ОЧЕЙ
для поліпшення зору

Вправи для очейКожен третій житель нашої планети має ті чи інші проблеми із зором. Найбільш поширені порушення роботи очей (короткозорість, далекозорість, астигматизм, косоокість) пов'язані із зміною форми, розмірів і положення очного яблука, з-за чого спотворюється здатність ока фокусувати зображення на сітківці. Чи потрібно говорити про те, скільки неприємностей доставляє поганий зір його «власникові»?

Зір можна і потрібно відновлювати! Мова не йде про хірургічних втручаннях, контактної або лазерної корекції. Повернути гостроту зору можна з допомогою природних методів. Так, це вимагає часу і сил, але адже і розвивалися порушення не один день. Регулярне виконалнение вправ для очей принесе свої плоди: Ви зможете бачити набагато краще!

Ідея відновлення зору за допомогою вправ для очей вперше виникла декілька тисяч років назад. Ще індійські йоги розробляли вправи для очей, прагнучи до гармонізації роботи всіх органів і систем, в тому числі, зору. Саме йоги придумали поєднувати регулярні тренування очних м'язів з якісним відпочинком. Відпочилі очі працюють в повну силу, даруючи чітке і ясне зір.

Напружена робота очей починається ще в школі, адже учневі доводиться сприймати і переробляти величезний обсяг інформації. Очі тут є першим «приймаючим» органом. Першими вони і страждають, і нерідко зір погіршується задовго до зрілого віку. Протягом подальшого життя щоденне навантаження на очі зростає, не без участі комп'ютера, телевізора, книг – тому третина дорослих людей бачить погано.

Проблемні очі вимагають особливої уваги. Але навіть людині зі стовідсотковим зором вправи для очей необхідні – вони допомагають уникнути сухості, почервоніння очей та інших проблем. Зіпсувати очі можна в будь-якому віці, а відновлювати зір складніше, ніж його берегти.

Вправи для очей розробляли багато вчені і лікарі. Вільям Бейтс ще на початку минулого століття створив систему вправ для очей, спираючись на той факт, що очі потребують систематичної тренуванні і відпочинку. Це врахував і Мирзакарим Норбеков, сучасний автор методики позбавлення від окулярів, також спрямованої на поєднання напруги та релаксації органів зору. Будь-яка з цих авторських методик працює, якщо виконувати вправи для очей регулярно. Якщо Ваш зір вимагає додаткової уваги і турботи . Якщо Ви цінуєте продукцію найвищої якості, звертайтеся в інтернет-магазин Optic Land!