Все про зір
ru ua

Татуаж брів в домашніх умовах

Татуаж брів в домашніх умовахРідко зустрінеш жінку, яка була б повністю задоволена формою і видом своїх брів. Рано чи пізно в силу модних тенденцій, віку чи інших причин, практично кожна представниця прекрасної половини людства вдається до легкої або кардинальної корекції форми або кольору брів. Зараз існує безліч технік, за допомогою яких можна на тривалий період надати бровам ідеальної форми і доглянутий вигляд. Однією з таких технік є перманентний макіяж брів. У цієї процедури є і інша назва, спрощене, татуаж брів.

Жінки за своєю природою в більшості своїй дуже самостійні і раціональні, тому уникають дорогих придбань та послуг, на яких можна значно заощадити. Відноситься це до самостійного виготовлення одягу, прикрас, а також макіяжу і навіть татуажу губ чи брів в домашніх умовах.

Суто самостійно таку складну процедуру проводити просто не можна, навіть намагатися не варто. Можна тільки надати професійному майстру татуажу зробити перманентний татуаж брів у себе вдома. Причому майстер повинен принести з собою спеціальне обладнання, без якого татуаж брів зробити неможливо. Є дещо спрощений варіант татуажу брів, його може зробити майстер середньої руки, звичайно, і вдома, але сильно заощадити на такому вигляді татуажу не вдасться. Швидше за все, це буде так званий тимчасовий татуаж брів, який робиться за допомогою іранської хни, а не спеціальних стійких пігментних барвників.

В яких випадках перманентний макіяж протипоказаний

Татуаж брів - це досить жорстка процедура, від якої в першу чергу, може постраждати шкіра і волосяні цибулини. Тому, як і будь-яка косметична процедура, перманентний макіяж брів має свої протипоказання, порушувати які не можна, причому мова не йде про одному або двох застереження, табу налічує близько десятка пунктів.

1. Татуаж брів не можна робити під час критичних днів.
2. Вагітним категорично протипоказана така складна процедура. Раніше навіть волосся не рекомендувалося фарбувати під час вагітності, а проводити будь-які маніпуляції, пов'язані з анестезією - тим більше.
3. Татуаж брів можна робити при будь-яких захворюваннях, пов'язаних із запаленням, при загостреннях хронічних хвороб, при найменшому прояві алергії. Категорично заборонено процедура при таких серйозних захворюваннях, як цукровий діабет, онкологія, СНІД, гепатит, епілепсія.
5. Протипоказаний татуаж брів за серйозні порушення роботи нирок, печінки, при астмі, псоріазі.
4. Не можна робити татуаж брів при низькому гемоглобине крові, під час прийому препаратів, які викликають розрідження крові, а також під час реабілітаційного періоду після хірургічного втручання.
6. Процедуру слід відкласти, якщо несподівано піднялася температура або підскочив артеріальний тиск.
7. За добу до проведення перманентного макіяжу брів не можна вживати спиртні напої.
8. У той день, на який призначена процедура, з меню слід виключити каву та інші взбадривающие напої.
7. Справжній професіонал не візьметься за процедуру, якщо в області брів клієнта є прищики, гнійники і особливо глибокі шрами.

Підготовка до татуажу брів

Татуаж брів підготовкаСпонтанно приступати до процедури татуажу брів не варто, потрібна ретельна підготовка, тому що нові «набиті» брови будуть прикрашати обличчя досить довго і будь-яка помилка може зіпсувати настрій на цілих 5 років.

1. Відмінний результат може гарантувати тільки висококласний фахівець, саме його треба розшукати і довірити йому свої брови. В процесі пошуку можна скористатися рекомендаціями знайомих, вивчити портфоліо рекомендованого майстра, дізнатися про те, скільки років практикує спеціаліст, а також простежити за самою процедурою нанесення татуажу на брови.
2. Позитивний результат залежить не тільки від досвіду майстра, потрібно грунтовно підготуватися самій жінці. За кілька тижнів до запланованої процедури потрібно підготувати судини, наприклад, пропити комплексні вітаміни або добавки. При слабких судинах під час процедури може виникнути надмірне кровотеча, що впливає на активну вимивання пігменту шкіри.
3. Після процедури протягом 2-3 тижнів, потрібно буде доглядати за бровами будинку. Тому перед тим як відвідати салон або безпосередньо відразу після процедури потрібнопро придбати всі необхідні матеріали і косметичні засоби для догляду.
5. І найголовніше, що стосується підготовки до перманентного макіяжу брів, – це вибір майбутньої форми брів, їх вигину і кольору. Навіть якщо у жінки є чітке уявлення про бажані бровах, вибір потрібно робити обов'язково в присутності майстра, завдяки багатому досвіду, він підкаже саме той варіант брів, які вигідно підкреслять характер та індивідуальність жінки.

6. Невідомість завжди лякає, якщо жінка зважилася на процедуру вперше, щоб не нервувати і не боятися, за 15 хвилин перед процедурою бажано випити заспокійливі краплі.

Татуаж брів: переваги та недоліки

Переваги

1. Насамперед – це кардинальна зміна форми брів. За допомогою татуажу також можна зробити брови яскравіше і зорово гущі і повністю змінити колір. Якщо є маленькі шрами або від природи форма брів не пропорнаціональна, татуаж брів приховає такі дрібні недоліки.
2. Тим, хто не звик витрачати багато часу на ранковий макіяж, на періодичну корекцію брів, татуаж брів просто знахідка. Така процедура дозволяє економити не тільки час, але й кошти.
3. Перманентний макіяж брів дуже виручить жінок, які люблять спорт, часто відвідують басейни, люблять відпочивати біля водойм. Татуаж брів дозволяє виглядати завжди красиво і яскраво.

Недоліки

1. При дуже стильному татуаж брів, межі якого значно виходять за межі рідних брів, доведеться частіше звичайного проводити корекцію брів, вищипувати зайві волоски.
2. Пігмент нових брів часто змінює свій колір, особливо якщо спочатку був обраний темний колір, тому через пару років все ж доводиться коректувати колір, що передбачає частковий татуаж.
3. Існує невеликий відсоток, але він є, що під час процедури ділянку шкіри під час татуажу може інфікуватися, що може призвести до запалення і зараження.
4. Не завжди брови можуть вийти такими як вибирала клієнтка, бувають випадки, коли «набиті» брови просто спотворюють обличчя, а щоб виправити дану помилку, потрібно піддавати свої брови нових випробувань.

Термін дії

Татуаж брів будинкуУ середньому яскравість і колір брів після перманентного макіяжу зберігається десь від 3 до 5 років. Але точну дату, коли намальовані брови зникнуть, точно сказати не може навіть екстрасенс. Змивання або стирання перманентного макіяжу залежить від багатьох факторів, особливостей шкіри та імунітету.

На швидке зникнення пігменту впливають:

• недостатня глибина імплантації,
• якість і концентрація пігменту,
• світлий колір пігменту,
• швидкість оновлення шкіри і її структура,
• резус-фактор крові, якщо він негативний, то термін татуажу менше,
• низький імунітет,
• вік жінки, чим вона старша, тим довше тримається перманентний макіяж, весь секрет в уповільненому клітинному обміні,
• довге перебування під сонцем і часте відвідування солярію,
• в холодних кліматичних умовах перманентний макіяж тримається довше.

Зважуючи всі «за» і «проти» процедури перманентного макіяжу брів, можна зробити цілком позитивний висновок, навіть при таких недоліках процедури, переваги даного виду тривалого макіяжу набагато вагомішим. Тому можна сміливо експериментувати із зміною своєї зовнішності в кращу сторону.