Все про зір
ru ua

Промивання слізних каналів (шляхів)

Промивання слізних каналів проводиться як у діагностичних цілях (для визначення їх прохідності), так і в лікувальних (для введення в порожнину слізного каналу або мішка медикаментів)- при запаленні слізних каналів (дакриоканаликулит) , запалення слізного мішка (дакріоцистит).

Промивання слізних шляхів Процедура здійснюється під місцевою анестезією (як правило, використовується розчин иннокаина), попередньо може знадобитися розширення слізних точок. Після закапування в кон'юнктивальну порожнину анестетика, слізну крапку (верхню або нижню) вставляють спеціальну канюлю зі шприцом. Після чого повільно вводять розчин (наприклад, розчин фурациліну). У нормі, рідина витікає з носових ходів (при прохідвартості шляхів) в заздалегідь приготовлений для цього лоток, якщо ж є звуження, то рідина виходить з іншої слізної точки (верхній або нижній).

Уважне дбайливе ставлення до клієнта на всіх етапах – це своєрідна «візитна картка» першокласного інтернет-магазину Optic Land! Довірте турботу про свій зір професіоналам!