Все про зір
ru ua

Прилади та апарати для лікування очей і поліпшення зору

Прилади для лікування очейУ цьому розділі зібрані інструкції та опису різних технічних засобів, використовуються для лікування очних хвороб і поліпшення зору. Принцип їх дії може бути різною – це і світлові або електромагнітні імпульси, лазерне випромінювання, вібрація (масажну дію). Таким чином, зазначені апарати можна віднести до фізіотерапевтичним приладів.

Частина наведених тут приладів для очей використовуються в офіційній медицині – в офтальмологічних відділеннях лікарень і очних клінік. Інші ж можуть викликати сумніви у представників «Класичної медицини», т. к. в основному, поширюються через рекламу в газетах і на радіо, а так само не мають бази медичнох досліджень, які підтверджують їх ефективність.

У будь-якому випадку, все що знаходяться у продажу апарати для поліпшення зору і лікування очей сертифіковані: це означає, що при їх використанні, згідно інструкції шкоди організму людини вони не завдадуть (питання про користь залишається відкритим).

Звертаємо Вашу увагу, якщо Ви вирішили самостійно використовувати будь-який з представлених тут приладів для лікування очей, то незайвим буде обговорити це питання з лікарем офтальмологом, оскільки багато протипоказань для використання, які є у апаратів, самостійно визначити пацієнт не може. Крім того, застосування фізіотерапевтичних усройств не скасовує призначеного лікарем лікування з приводу очних захворювань (глаукоми, катаракти, дистрофії сітківки тощо). Самолікування може погіршити стан і призвести до серйозних ускладнень.

Найбільш поширені моделі представлені в нашому каталозі: зедсь Ви знайдете повні описи, інструкції, ціни на прилади і відгуки людей, які вже застосовували ці засоби для лікування очей.

Якщо Ваш зір вимагає додаткової уваги та піклування, якщо Ви цінуєте продукцію найвищої якості, звертайтеся в інтернет-магазин Optic Land!