Все про зір
ru ua

Плазмоліфтінг

ПлазмоліфтінгМетоди відновлення шкіри особи без хірургічного втручання у вигляді пілінгу або за допомогою лазера довели свої переваги, але дані методи мають ряд суттєвих недоліків. Як же боротися з шрамами від опіків, глибокими і зморшками ефективно і без наслідків? На щастя, при сучасному розвитку естетичної медицини це стало можливим з допомогою досить простого і багатофункціонального методу – плазмолифтинга.

Метод плазмолифтинга (Plasmolifting) - це нова унікальна медична технологія омолодження та лікування організму, яка знаходить широке застосування буквально у всіх областях медицини. Методика заснована на використанні тромбоцитарної аутоплазми крові пацієнта, яка вводиться за допомогою инъекцій, в результаті чого підвищується концентрація тромбоцитів в крові і активуються клітини сполучної тканини (фібробласти).

Методика покращує загоєння ран і є відмінною профілактикою інфікування без застосування лікарських засобів. Крім цього, після процедури плазмолифтинга спостерігається миттєвий ефект омолодження - шкіра підтягується за рахунок підвищення пружності, нормалізується колір обличчя.

Плазмоліфтінг – це натуральний метод, який виконується без застосування лікарських препаратів. Оскільки метод використовує препарат, отриманий з крові пацієнта, після процедури відсутня алергічна реакція і повністю виключено відторгнення тканин, шкірний покрив залишається цілісним і реабілітаційний період не вимагається. Єдиним недоліком після введення методу є синці від голок після ін'єкцій, але вони швидко розсмоктуються і слідів не залишають.

Не варто побоюватися того, що для проведення процедури прийдеся складати багато крові, для приготування плазми потрібно всього від 20 до 100 мл крові пацієнта, це кількість ніяк не може позначитися на самопочутті та функціонуванні організму. Навпаки, забір крові, нормалізує артеріальний тиск і стимулює кровотворні органи.

Коли потрібен плазмоліфтінг

З точки зору косметології, плазмоліфтінг рекомендують проводити вже при перших ознаках старіння організму, тобто, починаючи з 25-30 років. Так як ця процедура спрямована на омолодження та відновлення шкіри обличчя, то жодних вікових обмежень для плазмолифтинга не існує. В яких випадках показаний метод, можна зорієнтуватися за більш детальним показаннями:

• зниження пружності шкіри,
• постійна сухість шкіри, її лущення,
• дрібні мімічні зморшки,
• рубці, в'ялість шкіри,
• реабілітаційний період після пілінгу,
• регенерація шкіри після опіків і дії ультрафіолетового опромінення.

Протипоказання

Незважаючи на безпека методу, для процедури існують деякі протипоказання:

• знижений імунітет,
• хвороби крові та органів кровотворення,
• хронічні захворювання і ураження внутрішніх органів,
• цукровий діабет I і II типу,
• псоріаз і запалення шкіри,
• вагітність, період лактації,
• нервові та психічні захворювання,
• дуже сильне опущення шкіри (виражений птоз),
• алергія на коагулянти.

Можливі негативні наслідки

Частка ризику є у всьому, навіть проста ін'єкція з вітамінним комплексом може обернутися запаленням, тому виключати несприятливі наслідки після процедури не можна.

Фахівці застерігають від наступних ризиків:

• Перша небезпека загрожує під час забору крові з вени. У русло крові можуть через голку потрапити мікроорганізми і викликати інфікування організму у людей з низьким імунітетом.
• Неправильний і недостатній догляд за медичним обладнанням, призначеним для отримання плазми. Низька санітарно-технічний стан апаратури може привести навіть до зараження гепатитом.
• Щоб уникнути наслідків, небезпечних для здоров'я і життя, потрібно проводити плазмоліфтінг в медичних закладах, де є ліцензія на проведення процедури і спеціальне сертифіковане обладнання.

Коли видно результат

Перші видимі результати добре помітні вже після першої процедури плазмолифтинга. Особа стає як у немовляти, з гладкою, бархатистою шкірою і здоровим кольором обличчя. Йдуть мімічні зморшки, про «гусячих лапках» можна забути, зникають мішки під очима, а разом з ними синці і темні кола. Після закінчення двох тижнів шкіра обличчя повністю відновлюється, спостерігається ефект відбілювання і вирівнювання тону шкіри. Протягом цього часу, щоб повністю закріпити результати плазмолифтинга, зазвичай проводиться ще кілька процедур.

Важливо ще й те, що процедура підходить абсолютно для всіх типів шкіри, незалежно від резус-фактора і групи крові. Ефект від правильно проведеного плазмолифтинга зберігається протягом 2-3 років. Погіршення результату можна спостерігати тільки при різкій втраті ваги пацієнта або при порушенні асиметрії особи внаслідок інсульту.

Як часто потрібно повторювати процедури

Метод плазмолифтинга унікальний тим, що здатний на тривалий період стимулювати природні процеси в сполучній тканині особи за рахунок стимуляції синтезу власної гіалуронової кислоти і колагену. Як зазначили розробники методу, ідеальний ефект після першої процедури зберігається до півроку, тому для повного закріплення результату процедуру бажано повторити приблизно через 6 місяців.