Все про зір
ru ua

Відтінкові контактні лінзиВІДТІНКОВІ ЛІНЗИ КОНТАКТНІ

переваги, види, відгуки

Колір райдужки, що передається кожній людині по спадковості. Ще зовсім недавно зміна кольору очей було недосяжною мрією мільйонів модників і модниць. Але з винаходом відтінкових кольорових лінз така мрія, нарешті, стала дійсністю. кольоровими контактними лінзами відтепер кожен має можливість повністю змінити колір як темних, так і світлих очей, а з відтінком лінзами – вдало підкреслити колір очей, світлих від природи.

Відтінкові лінзи контактні легко втілюють в життя споконвічне бажання людини до самовдосконалення, хоча б по відношенню до власної зовнішності. Проте такі лінзи продукт для володарів світлої райдужки, так як вони не змінюють колір, а лише надають очам більш глибокий відтінок. Відтінкові лінзи, надіті на темні очі, просто не «працюють», адже в цьому випадку лінзи не здатні змінити ні колір, ні відтінок очей.

Вибір відтінків лінз

Нерідко вибір відтінків контактних лінз викликає труднощі, так як до кінця не зрозуміло, як будуть виглядати в них очі. На цей випадок передбачені спеціальні комп'ютерні програми, що наочно демонструють зміну кольору очей у вибраному зразку відтінкових лінз. Даний сервіс дозволяє наочно побачити всі варіанти зміни відтінку та кольору очей. Підбір лінз можна здійснювати на моделях, передбачених програмою, а можна завантажити власну фотографію.

Відтінкові лінзи з успіхом використовуються як для досягнення легкого косметичного ефекту, так і для корекції зору. Контактні лінзи різних відтінків з нульовою корекцією зазвичай застосовують користувачі, що не мають проблем із зором. Відтінкові лінзи з діоптріями призначені для користувачів, які потребують корекції зору, і бажають змінити відтінок світлих очей. Пофарбований шар відтінкових лінз не стикається з рогівкою, тому їх застосування настільки безпечно, як і прозорих аналогів.

Іноді на контактні лінзи виробники наносять контур, растушеванный від пофарбованої до прозорої області, який здатний візуально збільшити очі, а також створює абсолютно натуральний ефект.

Дуже важливо, щоб зміна іміджу за допомогою відтінкових лінз не завдала шкоди здоров'ю, тому настійно рекомендуємо купувати подібні лінзи тільки в спеціалізованих салонах, мають всю необхідну сертифікацию, наприклад Optic Land. Це гарантовано вбереже недосвідчених користувачів від неякісного товару. Крім того, в спеціалізованих торгових точках ви зможете приміряти будь-яку модель і зрозуміти, які ж лінзи підходять вам більше всього.

Відтінкові лінзи контактні, виготовлені провідними світовими виробниками на сучасному обладнанні, – це стабільно високу якість, гарантована здоров'я очей і неповторний насичений колір райдужки.

Наскільки безпечні відтінкові контактні лінзи?

Сучасні контактні лінзи будь-якого призначення від відомих виробників абсолютно безпечні, якщо взяти на озброєння декілька простих правил:

• забезпечити лінзам ретельний догляд,

• не застосовувати контактні лінзи, у яких закінчився термін зберігання,

• дотримуватися режиму носіння згідно інструкції, тобто знімати лінзи, коли це запропоновано.

відтінкові лінзи відгукиТермін використання відтінкових лінз (так само як і не забарвлених) може варіювати від 2 тижнів до 1 року, що залежить від вибраного типу лінз. Відтінкові лінзи з коротким строком носіння дозволяють частіше міняти колір очей і витрачати менше часу на догляд за ними. Сьогодні у продажу є одноденні відтінкові лінзи, використовувати які дуже зручно. Придбавши їх, щоранку ви будете надягати нову чисту пару, яку просто викинете ввечері. Це особливо підходить тим, хто використовує подібні лінзи тільки з нагоди. Лінзи тривалого терміну носіння, як правило, дешевше.

Якщо ваш зір потребує контактної корекції, перед вибором лінз варто відвідати кабінет окуліста. Як правило, хороші салони оптики мають необхідним фахівцем. За певну плату лікар проведе короткий обстеження, під час якого з'ясує гостроту вашого зору і необхідні параметри очей. Всі дані будуть занесені в особисту картку, яка в нагоді вам і в подальшому для покупки подібного товару в інших місцях.

Перед придбанням лінз їх дозволяється приміряти. Причому, якщо ваші очі особливо чутливі, вам закапають особливий розчин, який зробить майбутню примірку абсолютно безболісною. У разі, коли необхідних лінз немає у продажу, можна підібрати їх по каталогу.

Який би тип лінз ви не вибрали, правила догляду варто неухильно виконувати - не використовувати довше, ніж рекомендовано виробником, обов'язково знімати перед сном і укладати в контейнер зі спеціальним розчином. Подбайте і про догляд за купівлею - придбайте контейнер для зберігання лінз і дезінфікуючий розчин, який порадить лікар.

Де пройти обстеження і підібрати відтінкові лінзи контактні

Пєгодня існує безліч державних і приватних медичних центрів, що надають послуги всебічного обстеження очей і підбору найбільш підходящої моделі відтінкових контактних лінз. Враховуючи все викладене вище, настійно рекомендуємо довіряти процедуру підбору контактних лінз тільки професіоналам. Не варто також нехтувати процедурою попередньої діагностики і обстеження очей.