Все про зір
ru ua

Контактні лінзи і макіяж

Один з найпопулярніших питань до офтальмологів від прекрасної половини людства: «чи Буде можливість додати фарби у свій імідж декоративною косметикою, якщо починати носити контактні лінзи?». Відповідь ствердна – так, буде. Але є певні нюанси.

Яка косметика «дружить» з контактними лінзами

Звичайно ж, найголовніша рекомендація від будь-якого косметолога і візажиста – користуйтеся якісною косметикою для очей. І ця рада не тільки для тих жінок, які носять контактні лінзи. Але коли мова заходить про цьому методі корекції або зміни кольору очей за допомогою лінз, тут вже підключаються і офтальмологи зі своїми рекомендаціями, і у них є свої додаткові критерії якості косметики при носінні контактних лінз. Головне – на упакуванні косметики повинно бути зазначено, що вона гіпоалергенна або про це буде свідчити позначення V. A.

Така косметика відрізняється низкою характеристик, важливих саме при носінні лінз. Основні з них: мікротекстура, ідеально кругла форма частинок, відсутність ароматичних добавок і масел, застосування натуральних мінеральних пігментів. Те, що може потрапити на поверхню очі, таки так, має бути якісним, не завдавати шкоди своїм складом, і ніяк не пошкоджувати оболонку очного яблука, рогівку. Тому вибирати таку косметику краще, навіть якщо Ви не носите лінзи. Дбайливе ставлення до очей завжди плюс.

Отже, при носінні контактних лінз косметикою користуватися можна, але ту, яка для цього підходить. Далі важливо врахувати ряд рекомендацій, яких слід дотримуватися. Вони не складні, особливо не завадять Ваші щоденні процедури нанесення декоративної косметики. Ви і не помітите, що вже на рівні звички будете звертати увагу на всі ці важливі моменти. Основні рекомендації:

Нанесення косметики та контактні лінзи

Наносити макіяж потрібно після того, як лінзи вже надіті, а змивати – лише після вилучення лінз. Змивати косметику краще засобами на водній основі. Туалетну воду, лаки та дезодоранти слід використовувати до того, як лінзи надіті, або прикриваючи очі. Після розпилювання відійдіть на кілька кроків, щоб, відкривши очі, не опинитися в хмарі розпорошеного кошти. Фарбувати вії краще від середини, і не розчісувати, щоб не обсипалися шматочки туші. Тіні наносите поролоновим аплікатором, не використовуйте для цього пензликів або ватних паличок. Для внутрішнього боку століття біля коренів вій олівець не використовуйте.

Як вибирати косметику, якщо носите лінзи

Туш слід вибирати водостійку, щільну і густу. Краще застосовувати туш без тонких волокон у складі, так як вони можуть потрапити під лінзу. Раз у 3-4 місяці міняйте туш. Тіні купуйте спресовані, протипоказані тіні з блискітками, рідкі тіні. Міняйте тіні раз на півроку. Зволожуючі і тональні креми купуйте без олій в складі. Для підкреслення століття віддавайте перевагу м'яким олівцям, або ж водостійкою підводці, раз у три місяці замінюйте олівці і підводки на нові.

Вдалим доповненням до іміджу стануть лінзи контактні відтінкові або повністю змінюють колір очей. Вони бувають як коригувальні, так і просто декоративні.

Якщо залишаються питання про застосування декоративної косметики при носінні лінз – проконсультуйтеся зі своїм офтальмологом, а ще простіше - зателефонуйте в інтернет-магазин Optic Land, там обов'язково нададуть відповідь на будь-яке Ваше питання.