Все про зір
ru ua

Hoya


Історія компанії розпочалася 1 листопада 1941 року, коли брати Шоичи і Шигеру Яманака (Shoichi, Shigeru Yamanaka) заснували перший в Японії завод з виготовлення оптичного скла Toyo Optical Glass Manufacturing, згодом перетворився в компанію Hoya. У 1962 році компанія почала виготовляти перші лінзи в Японії. Сьогодні вона є одним з провідних виробників очкових лінз на світовому оптичному ринку і оптичної компанією номер один в Японії. Розробляючи передові оптичні технології і розширюючи сферу їх застосування в інших галузях бізнесу, з часом компанія перетворилася у велику транснаціональну корпорацію, що займає лідируючі позиції у світі за такими напрямками бізнесу: інформаційні технології, охорона зору, медичне обладнання, системи визуализації і обробки інформації, виробництво напівпровідників. Численні філії корпорації розташовані по всьому світу – в країнах Північної Америки, Європи, Азії та в Австралії. Сьогодні Hoya має 60 зарубіжних підрозділів, має в своєму розпорядженні власними дослідницькими центрами, заводами і оптичними лабораторіями по випуску рецептурних лінз. Штат співробітників підприємств Hoya Corporation становить понад 32 тис. осіб. Штаб-квартира корпорації знаходиться в Токіо, її президентом і генеральним директором є Хіроші Сузукі (Hiroshi Suzuki), головою ради директорів – Юзабиро Моги (Yuzaburo Mogi).

Передові розробки Hoya знаходять своє застосування в створенні і випуску високоякісних очкових лінз сучасних дизайнів та інноваційних оптичних покриттів. Підрозділ Hoya Corporation по створенню і виробництву засобів корекції зору – Hoya Vision Care, поєднуючи сучасні технології і глибокі знання про фізіологію зору, пропонує споживачам найкращі рішення для корекції різних видів аметропії, випускає лінзи, підходящі для оправ будь-яких видів.

Оптичне підрозділ Hoya Vision Care є ключовою ланкою корпорації Hoya, воно вносить великий внесок в організацію продажів, розробку нових технологій, матеріалів і дизайнів. Перевагою підрозділу Hoya Vision Care є наявність повного технологічного циклу виробництва засобів корекції зору: від розробки оптичних матеріалів, випуску заготовок, створення сучасних дизайнів лінз до впровадження власних технологій з виготовлення і нанесення фотохромних і багатофункціональних покриттів. Компанія розробляє і виробляє оправи для окулярів, інтраокулярні лінзи, контактні лінзи та супутню їм продукцію.

У 2012 році було досягнуто угоду між Hoya Corporation і Seiko Holdings про створення альянсу для просування на глобальному рівні окулярів та лінз. Об'єднання буде реалізовано шляхом часткової передачі корпорації Hoya акцій оптичного виробництва Seiko Optical Products.

Українським споживачам доступний повний асортимент полімерних лінз від Hoya Vision Care, який постійно поповнюється новими видами продукції. Компанія пропонує однофокальные і прогресивні лінзи, поляризаційні, фотохромні і пофарбовані лінзи, які дозволяють здійснювати корекцію зору практично всіх категорій пацієнтів. Багато продукти Hoya є унікальними власними розробками: це лінзи Nulux Active і Nulux EP, органічний матеріал PNX з показником заломлення 1,53, прогресивні лінзи сімейства Hoyalux iD покриття Super Hi-Vision ін
Основні новини компанії за останній рік:
•Випуск на міжнародний і російський оптичний ринок прогресивних лінз Hoyalux iD LifeStyle V . У їх дизайні застосована нова система розподілу прогресії, що забезпечує більш широкі поля зору, оптимізовану зону для зору вдалину і підвищений комфорт. При розробці лінз Hoyalux iD LifeStyle V були враховані дані сотень тисяч замовлень, для чого використовували додаток MyStyle iDentifier та інформацію про замовлення в системі Hoyalog. Ці дані оброблялися і перевірялися за допомогою опитування користувачів і в ході клінічних досліджень, що дозволило скласти точну картину потреб сучасних пацієнтів - пресбиопов. Проведені дослідження сприяли розробці нового способу формування асферичної поверхні за технологією iD FreeForm Design Technology, а також нового методу розрахунків, які дозволили створити інноваційні лінзи Hoyalux iD LifeStyle V . Нові лінзи гарантують користувачам стабільне і комфортне зір протягом всього дня, в тому числі під час роботи з планшетом або смартфоном. У лінійці лінз Hoyalux iD LifeStyle V представлені дві версії, успішно задовольняють різні зорові потреби користувачів: Hoyalux iD LifeStyle V Harmony і Hoyalux iD LifeStyle V Clarity. Перші – це універсальні прогресивні лінзи з комфортним розподілом прогресії і акцентом на зону ближнього зору. Вони призначені для пресбиопов «зі стажем», які орієнтовані на високу якість зору. Hoyalux iD LifeStyle V Clarity – прогресивні лінзи для динамічних людей, з акцентом на зір вдалину. Вони підійдуть молодим і активним пресбіопам, для яких найбільш важливим є чітке зір під час руху.

• Створення і випуск на ринок пристрої та програмного забезпечення visuReal Portable для здійснення підбору та центрування лінз. У жовтні минулого року новинка отримала престижну нанагороди – Гран-прі SILMO-2012 в категорії «Матеріали/обладнання». Пристрій дозволяє швидко і точно виміряти всі необхідні параметри центрування очкових лінз. Крім того, visuReal Portable може бути застосовано в процесі спілкування з клієнтом для пояснення йому характеристик і переваг різних очкових лінз, а також допоможе при виборі оправи.

Отримати кваліфіковану пораду з цього питання, а також купити лінзи HOYA за прийнятною ціною, Ви зможете в нашому інтернет-магазині Optic Land!