Все про зір
ru ua

crazy лінзиКАРНАВАЛЬНІ КОНТАКТНІ ЛІНЗИ

особливості, види, відгуки

Карнавальні або crazy-лінзи – це кольорові контактні лінзи, мають яскравий насичений колір, чудово перекриває будь-який колір очей. Лінзи, які можна придбати у вільному продажу, зазвичай не мають оптичної сили (0Д) і підходять всім людям, чий зір не вимагає корекції. Але якщо у вас є проблеми із зором, то і для вас подібні лінзи можна підібрати. Вони трапляються дещо рідше, але все ж активно виробляються, а значить, обов'язково є у продажу.

Навіщо потрібні crazy-лінзи

Crazy-лінзи - це простий спосіб повністю змінити зовнішність за рахунок незвичайного, а порої і дійсно божевільного малюнка. Такі лінзи незамінні в театральних і кинопостановках, вони користуються неймовірною популярністю в світі шоу-бізнесу. Crazy -лінзи стануть примітною деталлю костюма на будь-якому святі чи маскарад, вони ідеальні для розіграшів і жартів. Фантастичне уявлення, вечірка аніме або просто похід з друзями в клуб – crazy-лінзи стануть в нагоді скрізь. І навіть в домашньому застілля родзинка у вигляді кольорових карнавальних лінз не стане зайвою.

Потрібен crazy-лінзам догляд?

Однозначно – так! Необхідно пам'ятати, що подібні лінзи нічим крім кольору від решти різновидів контактних лінз не відрізняються, а тому вимагають точно такого ж підбору і догляду, а також певного режиму носіння. Тому, збираючись за карнавальними лінзами в найближчий салон оптики, для початку варто отримати рецепт. Це стосується і користувачів, які мають проблеми із зором, і людей, на зір ніколи не які скаржилися. Отримати кваліфіковану пораду з данному питання Ви зможете отримати в нашому інтернет-магазині Optic Land! Всі лінзи, і карнавальні в тому числі, мають різні оптичні параметри – діаметр і радіус кривизни. Визначити їх може тільки фахівець, провівши ряд досліджень. До того ж, іноді у людей зустрічається індивідуальна непереносимість контактних лінз, або інші протипоказання, які лікар діагностує під час огляду. Показово, що в деяких країнах карнавальні лінзи взагалі не продають без рецепту.

Карнавальні лінзи – предмет багаторазового використання і розраховані вони на термін носіння до 3 місяців. Проте варто пам'ятати, що навіть якщо ви користувалися ними вкрай рідко або взагалі не одягали лінзи, то по закінченню зазначеного на упаковці терміну, використовувати їх не можна. Так само не рекомендується носити crazy-лінзи більш 6 годин, а перед сном їх необхідно обов'язково знімати, інакше crazy-ранок вам гарантовано.

Правила догляду за карнавальними лінзами дуже прості й нічим не відрізняються від гігієнічних рекомендацій для звичайних контактних лінз: їх потрібно ретельно очищати, дезінфікувати і правильно зберігати. Разом з тим, важливо донести до тінейджерів і підлітків інформацію про те, що подібні лінзи – предмет індивідуального користування, точно так само як ложка або зубна щітка. Тому примірка їх де-небудь на дискотеці «очі в очі» просто недопустима, оскільки може мати дуже сумні наслідки для здоров'я очей.

карнавальні лінзи відгукиДе придбати карнавальні лінзи і яка їх вартість

Вартість crazy-лінз зазвичай трохи вище вартості звичайних кольорових або відтінкових контактних лінз. Правда, якщо такі лінзи виготовлялися на замовлення, мають ексклюзивний дизайн, оптичну силу, або раскрашены вручну – вартість їх буде дорожче в рази.

Більшість салонів оптики мають тільки найбільш популярними моделями crazy-лінз. Якщо вам хочеться знайти щось дійсно незвичайне, то варто «пройтись» по інтернет-магазинах, де вибір набагато більше. Однак де б ви не надумали придбати бажані лінзи, не забувайте про консультації офтальмолога, щоб уточнити потрібні вам оптичні параметри.

Де пройти обстеження і підібрати карнавальні контактні лінзи

Сьогодні існує безліч державних і приватних медичних центрів, що надають послуги всебічного обстеження очей і підбору найбільш підходящої моделі контактних лінз. Враховуючи все викладене вище, настійно рекомендуємо довіряти процедуру підбору контактних лінз тільки професіоналам. Не варто також нехтувати процедурою попередньої діагностики і обстеження очей