Все про зір
ru ua

Зволожуючі та змащувальні краплі Sensitive Eyes

Зволожуючі та змащувальні краплі Sensitive Eyes видаляють сторонні частинки, які викликають роздратування, і зволожує лінзи, запобігаючи випадкове підсихання або дискомфорт. Краплі Sensitive Eyes застосовують для заспокоєння сухих, роздратованих очей і звільнення від дискомфорту, роздратування або затуманення, що іноді виникають при носінні лінз .

Краплі Sensitive Eyes використовують період адаптації до м'яких контактних лінз. Для підвищення переносимості і продовження періоду комфортного носіння контактних лінз. Зволожуючі та змащувальні краплі Sensitive Eyes рекомендують для пацієнтів з симптомами зниження сльозовыделения. Якщо пацієнти знаходяться в несприятливих умовах навколишнього середовища ( знижена вологість повітря, пил) їм радять краплі Sensitive Eyes.

Склад Sensitive Eyes:

До складу Sensitive Eyes входить стерильний буферний ізотонічний розчин. Гідроксипропілметилцелюлоза у складі крапель Sensitive Eyes підвищує в'язкість, надає змазує, пом'якшувальну і зволожуючу дію. Збільшує тривалість контакту рогівки і слізної рідини. Повністю відновлює оптичні характеристики слізної плівки і покращує її стабільність. У краплі Sensitive Eyes входить сорбитовая кислота, яка застосовується в якості консерванту, що володіє широким спектром антимікробної дії. Борат натрію в краплях Sensitive Eyes - консервант і препарат володіє широким спектром антимікробної активності. Хлорид натрію, що входить до складу крапель Sensitive Eyes підтримує pH. До складу Sensitive Eyes входить натрій ЕДТА, який має дезінфікуючу дію: сприяє руйнування стінок мікробних клітин за рахунт вилучення катіонних містків в клітинних стінках, де концентруються іони кальцію і магнію, а також видаляє білки з поверхні лінзи.
Інструкція по застосуванню Sensitive Eyes:
Кратність інстиляцій визначається ступенем дискомфорту. Зволожуючі та змащувальні Sensitive Eyes не відносяться до категорії лікарських препаратів і призначені для інстиляцій на контактні лінзи. Щоб купити Sensitive Eyes не обов'язково йти в аптеку. Досить звернутися до інтернет-магазин Optic Land, -там Вам завжди допоможуть.