Все про зір
ru ua

Краплі ReNu MultiPlus Lubricating & Rewetting drops

Змащувальні і зволожуючі краплі ReNu MultiPlus Lubricating & Rewetting drops - стерильні зволожувально-змащувальні краплі, призначені для змазування і зволоження м'яких (гідрофільних) контактних лінз під час носіння, виробництва компанії Bausch & Lomb.

Особливості ReNu MultiPlus Lubricating & Rewetting drops:

Єдина продукція догляду за контактними лінзами в складі з повідон - ефективним змащуючою агентом, що забезпечує тривалий комфорт для оптимального носіння лінз. Також це прекрасний "компаньйон" для багатоцільового розчину ReNu MultiPlus.
Ефективні змащувальні краплі ReNu MultiPlus Lubricating & Rewetting drops призначені для довготривалого комфорту. Краплі для змащування і зволоження лінз ReNu MultiPlus Lubricating & Rewetting drops допомагають зволожувати лінзи, а спеціальні зволожуючі компоненти допомагають відновлювати зволоження лінз.
Спеціальна буферна система забезпечує комфортність крапель ReNu MultiPlus Lubricating & Rewetting drops при попаданні в очі.

ReNu MultiPlus Lubricating & Rewetting drops рекомендується пацієнтам:

Краплі ReNu MultiPlus Lubricating & Rewetting drops рекомендується використовувати в період адаптації до м'яких контактних лінз.
Для продовження періоду комфортного носіння лінз використовують ReNu MultiPlus Lubricating & Rewetting drops.
ReNu MultiPlus Lubricating & Rewetting drops зручно використовувати перед зняттям лінз для усунення "прилипання" лінз до рогівки внаслідок їх дегідратації.
Пацієнтам з симптомами зниження вироблення сльози до використання рекомендують краплі ReNu MultiPlus Lubricating & Rewetting drops.
Коли пацієнти перебувають у несприятливих умовах навколишнього середовища (знижена вологість повітря, пил) їм радять краплі ReNu MultiPlus Lubricating & Rewetting drops.

Склад ReNu MultiPlus Lubricating & Rewetting drops:

Повідон як основна состовляющих крапель ReNu MultiPlus Lubricating & Rewetting drops збільшує в'язкість, має змазує, пом'якшувальну і зволожуючу дію. Має показник оптичного заломлення аналогічний природної сльозі. Повністю відновлює оптичні характеристики слізної плівки і покращує її стабільність. Має дезінтоксикаційну дію (зв'язує токсини).
Борна кислота - консервант і дезінфектант (має широкий спектр антимікробної активності) незамінна складова ReNu MultiPlus Lubricating & Rewetting drops.
Хлорид калію - підтримує pH.
Борат натрію - консервант і дезінфектант (має широкий спектр антимікробної активності).
У складі ReNu MultiPlus Lubricating & Rewetting drops є хлорид натрію, який також як і хлорид калію підтримує pH.
У ReNu MultiPlus Lubricating & Rewetting drops присутні консерванти: двонатрієва сіль етилендіамін-тетраоцетноі кислоти 0.1% і сорбінова кислота 0.1%.

Інструкція по застосуванню ReNu MultiPlus Lubricating & Rewetting drops:

Закапуйте 1-2 краплі в обидва ока, не знімаючи лінзи, 3-4 рази на день, або при необхідності частіше.
Дотримуйтесь рекомендацій Вашої офтальмолога за зверненням та догляду за контактними лінзами або проконсультуйтеся в магазині Optic Land - тут завжди Вам раді.

Упаковка: 8 мл. у флаконі.

Термін використання після розкриття флакона: 30 днів.