Все про зір
ru ua

ІОЛ RaynerІнтраокулярні лінзи
Rayner

Винахід штучних інтраокулярних лінз у чому – справа випадку. У часи другої світової війни у англійського хірурга-офтальмолога Гарольда Рідлі проходили лікування пілоти, отримали осколкові поранення очей від розбилася кабіни винищувача. При цьому лікар був здивований, виявивши, що скалки плексигласу не викликали в ранах ні запалення, ні відторгнення, залишаючись абсолютно інертними. Саме це спостереження і підштовхнуло дослідника до думки, що матеріалом для штучного кришталика може стати плексиглас.

З цього і почалися роботи над створенням першої інтраокулярної лінзи, якими зацікавилася компанія Райнер. А в 1949 році Англія стала країною, в якій провели першу в світі імплантацію ІОЛ. Таким чином, Великобританії дісталася пальма першостіа у виробництві інтраокулярних лінз, яку вона утримує і донині.

Компанія Rayner – це більш ніж піввіковий досвід виробництва штучних кришталиків, яким довіряють сотні тисяч пацієнтів усього світу.

Як відомо, людський організм складається переважно з рідини, тому всі інтраокулярні лінзи компанії Rayner містять не менше 26% води, що максимально наближає їх властивості до природного кришталика ока людини.

Переваги ІОЛ Rayner

Величезний досвід і унікальні розробки дозволяють компанії Rayner виробляти сьогодні одні з кращих штучних кришталиків в світі, серед переваг яких варто відзначити наступні:

• Авторська розробка від компанії Rayner під назвою «покращений прямокутний край» зробила проблему розвитку вторинної катаракти після імплантації ІОЛ неактуальною.

• У комплекті з усіма лінзами компанії додано одноразовий інжектор, який допомагає хірургу дотримуватися найсуворішу стерильність при імплантации лінзи.

• Лінзи дозволяють проводити операції, з мінімальним розрізом — менш 3,0 мм

• Завдяки якості лінз компанії Rayner, період післяопераційної реабілітації скорочується до мінімуму.

Компанія Rayner прагнути робити свою продукцію максимально якісно, тому вже понад 50 років вона виробляє інтраокулярні лінзи тільки у Великобританії, понад усе ставлячи свою репутацію.

Якщо Ваш зір вимагає додаткової уваги і турботи . Якщо Ви цінуєте продукцію найвищої якості, звертайтеся в інтернет-магазин Optic Land!