Все про зір
ru ua

інтраокулярні лінзи CT ASPHINA 603P відгукиІнтраокулярні лінзи CT ASPHINA 603P

CT ASPHINA603P – це монофокальная асферична інтраокулярна лінза, для застосування в хірургії катаракти. Матеріал виготовлення ІОЛ - гідрофільний акрил, поверхня якого наділена гідрофобними властивостями (вміст води до 28%). Присутній повний UV-фільтр (UV-A, UV-B, UV-C). Лінза покладена в картридж забезпечена одноразовим інжектором SkyJet.

Лінза володіє унікальним асферичним дизайном, який поєднує в собі кращі переваги цього типу інтраокулярних лінз: аберрационной нейтральністю, а також негативним показником сферичних аберацій, що забезпечує якість зору, порівнянне з молодими очима, не втратили глибини зору.

Переваги CT ASPHINA603P

Асферіческой поверхню CT ASPHINA603P має однакову оптичну силу на будь-яких її ділянках, тому промені світла, які заломлюються, проходячи крізь дану модель ІОЛ, здатні фокусуватися виключно в одній точці, що дає можливість одержання більш якісного зображення. Це особливо важливо, якщо доводиться працювати при слабкій освітленості, в умовах сильно розширені зіниці.

Особливості CT ASPHINA603P

CT ASPHINA 603P монофокальна, що є стандартним рішенням для цілого ряду операцій, як правило, хірургії катаракти. Дані лінзи мають один фокус і одну оптичну силу, які дозволяють добре бачити лише на певній відстані. Це відстань може бути або близьким чи далеким - на інших відстанях зір залишиться нечітким.

Для усунення нечіткості зору, пацієнтам з імплантованій монофокальной лінзою рекомендується використовувати окуляри.

Якщо Ваш зір вимагає додатковиконавчого уваги і турботи . Якщо Ви цінуєте продукцію найвищої якості, звертайтеся в інтернет-магазин Optic Land!