Все про зір
ru ua

інтраокулярні лінзи АРТЕЗІАН відгукиІнтраокулярні лінзи Artisan (Артисан)

Переднекамерные лінзи Artisan використовуються в складних випадках лікування катаракти. Це невелика «контактна лінза», однак її не надягають на зіницю, а імплантують всередину («окуляри всередині ока»). ІОЛ Artisan поміщається в передню очну камеру між райдужкою і кришталиком. Її призначення - виправлення положення фокуса, що дозволить змінити в оці заломлення світла і сфокусувати його на сітківці, отримавши чіткі зображення предметів на різних відстанях.

Лінзи виготовляють з поліметилметакрилату (Perspex PMMA), штучного матеріалу, повністю сумісного з тканинами ока. Доведено, що він не змінює своєї структури, тому має довічну гарантию - понад 100 років. Таку лінзу неможливо відчути в оці, як проникшее чужорідне тіло.

Лінзи Artisan перевірені часом (вперше застосовані в 1986 році) і використовуються в найбільш складних випадках, при неможливості інших видів корекції. Підходять для лікування дитячої або вродженої катаракти, виготовляються на замовлення, індивідуально.

Показання до застосування лінзи Artisan

• обмеження проведення лазерної корекції (певні види дистрофій рогівки, тонка рогівка),
• високі ступені короткозорості, далекозорості.

Переваги застосування лінзи Artisan

• не видаляється природний кришталик ока (зберігається акомодація),
• лінзи Artisan імплантують крізь розріз, який роблять поза оптичної зони, що зберігає якість зору,
• застосована конструкція IRIS CKAW – кріплення за радужку, що забезпечує стабільне положення ІОЛ на рекордно довгий термін.
• існує можливість корекції короткозорості або далекозорості гипервысоких ступенів. Artisan має найширший диоптрийный діапазон, що особливо актуально для людей з досить високими потребами в корекції (від 12 до -30),
• процедура оборотна, тобто, в разі особливої потреби, лінзи Artisan легко видалити або замінити.
Протипоказання застосування лінзи Artisan
• мала глибина передньої очної камери.

Особливості застосування лінзи Artisan

Операція імплантації лінзи Artisan виконується «проникаючим типом» і передбачає розтин очного яблука. При цьому зростає ризик інфекції, однак розвиток сучасних офтальмології та фармакології дозволяє вважати процедуру безпечною, доказом чому служить схвалення її застосування FDA (Food and Drug Administration) - найбільш авторитетним дозвільним органом США і світу.

Якщо Ваш зір вимагає додаткової уваги і турботи . Якщо Ви цінуєте продукцію найвищої якості звертайтеся в інтернет-магазин Optic Land!