Все про зір
ru ua

ІОЛ AcrySof RestorІнтраокулярні лінзи
AcrySof Restor

Інтраокулярні лінзи AcrySof Restor - мультифокальні ІОЛ, які є останньою розробкою американської компанії «Alcon» - світового лідера з виробництва штучних кришталиків. Їх безумовну перевагу перед лінзами попередніх поколінь - забезпечення високої якості зору після проведення операції факоемульсифікації катаракти як вдалину, так і поблизу.

Натуральний кришталик людини має властивість акомодації, тобто здатністю до зміни фокусування променів світла, що потрапляють в око. Штучні лінзи до останнього часу не були наділені подібними властивостями, тому пацієнтам після операції доводилося купляти окуляри для читання поблизу або дали. Однак з появою ІОЛ AcrySof Restor все змінилося.

Лінзи AcrySof Restor мультифокальны, а значить, здатні змінювати заломлюючу силу ока, повністю імітуючи натуральний кришталик. Такий ефект досягається завдяки наявності особливих перехідних зон в оптичної частини ІОЛ, і після операції пацієнтам більше не потрібні які-небудь окуляри.

Крім того, кришталик AcrySof Restor має всі достоїнства лінзи AcrySof Natural, адже він виготовлений з ідентичного матеріалу з вмістом спеціального речовини хромофорів, надійно захищає сітківку ока від шкідливої дії ультрафіолетового світла.

Проте і у ІОЛ AcrySof Restor є і мінуси: ці лінзи підходять не всім, і питання про можливу імплантації вирішується після детальної діагностики, строго індивідуально.

Перевага AcrySof Restor

• Є рефракційної м'якою лінзою останнього покоління.

• Забезпечує високу якість зору і поблизу, і далечінь, а також можливість відмовитися від окулярів відразу після операції.

• Нівелює відблиски і мінімалізує світлові феномени в темний час доби.

• Демонструє кращі результати рефракції.

• Наділена всіма достоїнствами лінзи AcrySof Natural.

• Скорочує час і ризики операції.

• Має низький відсоток ускладнень.

• Відрізняється прекрасними механічними властивостями.

 

 

 

Якщо у Вас або Ваших близьких є досвід застосування даних ІОЛ, будемо вдячні, якщо Ви залишите свої відгуки на сайті opticland.ua