Все про зір
ru ua

ІОЛ AcrySof NaturalІнтраокулярні лінзи
AcrySof Natural

Інтраокулярні лінзи AcrySof Natural по праву вважаються одними з кращих серед всіх штучних аналогів природного кришталика людини.

Це гнучка моноблочна лінза, виконана в жовтому кольорі. Подібно до природного кришталика, вона здатна захистити сітківку від шкідливого впливу ультрафіолетового випромінювання, а також короткохвильової частини видимих хвиль «синього спектру», які можуть пошкодити сітківку. Особливо актуально це для тих, хто вже має які-небудь захворювання органу зору.

Абсолютна м'якість AcrySof Natural дозволяє імплантувати її в око через мікророзріз, довжина якого не перевищує 3,0 мм. Матеріал лінзи біологічно інертний, а тому не викликає реакції відторгнення або запалення тканин ока.

Многолетний досвід виробництва подібної продукції компанією «Алкон» підтверджує, що ці кришталики надійні і повністю безпечні для пацієнтів.

Лінза чудово пропускає світло і «працює», як природний кришталик 25-річної людини, що допомагає побачити світ, пофарбований у фарби, максимально наближені до реальних.

Переваги AcrySof Natural

• Забезпечує високу гостроту зору відразу після операції імплантації.

• Застосування AcrySof Natural зводить до мінімуму ризик розвитку вторинної катаракти.

• Завдяки входить до складу лінзи речовині хромофорів, AcrySof Natural надійно захищає око від шкідливого впливу ультрафіолетового випромінювання і короткохвильової частини «синього спектру».

• Лінза відрізняється високою міцністю матеріалу, ідеально розташований у капсулі кришталика і зберігає стабільне положення, що обумовлено технічними характеристиками моделі.

• Моноблочний дизайн забезпечуєт підвищену опірність і стійкість лінзи до деформації.

• Чудово імплантується з допомогою інжектора.

 

 

 

Якщо у Вас або Ваших близьких є досвід застосування даних ІОЛ, будемо вдячні, якщо Ви залишите свої відгуки на сайті opticland.ua