Все про зір
ru ua

ІОЛ AcrySof Multi-PieceІнтраокулярні лінзи
AcrySof Multi-Piece

Ідеальна ІОЛ сьогодні - це можливість імплантації допомогою мінімального розрізу, відмінна центрування і стабільне становище її в капсульному мішку, велика повноцінна оптична зона, хороша адгезія до задній капсулі і обов'язковий дизайн краю, який запобігає розвитку ускладнень (вторинної катаракти), високий коефіцієнт заломлення, 100% захист сітківки та ін

Сімейство лінзи AcrySof від американської корпорації «Alcon», напевно, ближче інших підійшли до виконання даних вимог. Такі лінзи тонші інших, що забезпечується високим коефіцієнтом заломлення матеріалу виготовлення - 1,55 (в інших 1,41-1,49), крім того, вони не мають бездиоптрийной крайки. Лінзи виконані з гідрофобної речовини, завдяки чому здатні щільно приклеюватися до поверхні задньої капсули, перешкоджаючи міграції епітеліальних клітин кришталика, яка провокує розвиток вторинної катаракти. Для цього ж, кромка лінзи виконана з квадратним профілем. Одне з головних достоїнств лінзи AcrySof - плавне розкриття їх в капсульному мішку, яке значно знижує ризик травматизму внутрішньоочних структур ока при імплантації.

Основні характеристики ІОЛ Acrysof:

• Абсолютно гладка поверхня, не травмує тканини.

• Біологічно інертна речовина виготовлення, що не викликає запалень.

• Особлива форма лінзи, що полегшує роботу хірурга і забезпечує правильне розташування кришталика всередині очі.

• Мала товщина, забезпечує кришталику особливу гнучкість, що дозволяє доставляти його в око навіть через розріз не досягає 3мм.

Широкий асортимент різних видів лінз, що дозволяє використовувати їх у дорослих і у дітей, а також при травмах ока.

• Фільтри ультрафіолетових променів, властиві всім лінзам цього сімейства.

Особливості

AcrySof Multipiece MA60AC - трьохскладова лінза, яка виконана, подібно іншим лінзи AcrySof , з гідрофобного акрилу. Вона легко складається при імплантації пинцетным способом, а також зменшує ефект «світиться зіниці» в темряві.

Пам'ятка пацієнтам

Штучний кришталик здатний лише проводити світло і фокусувати зображення на сітківці. На гостроту зору в будь-якому разі впливає на стан сітківки, зорового нерва, судин ока, склоподібного тіла, головного мозку.

Здоров'я цих структур, забезпечить гостроти зору після операції. Однак, якщо в них спостерігаються патології, то зір покращиться на стільки, наскільки їх вдалося зберегти. Хірург, на жаль, до операції не завжди бачить сітківку, а також зоровий нерв, (їх закриває катаракта), і пітому позбавлений можливості прогнозувати гостроту зору. Однак, існують випадки, коли катаракту видаляють, незалежно покращиться зір чи ні. Наприклад, це необхідно тоді, коли кришталик набрякли і провокує високу внутрішньоочний тиск.

 

 

 

Якщо у Вас або Ваших близьких є досвід застосування даних ІОЛ, будемо вдячні, якщо Ви залишите свої відгуки на нашому сайті Optic Land