Все про зір
ru ua

ІОЛ AcrySof IQ AsphericІнтраокулярні лінзи
AcrySof IQ Aspheric

Інтраокулярні лінзи «AcrySof IQ Aspheric» — це нова модель лінз від світового лідера, американської компанії «Alcon», які забезпечують підвищену чіткість, а також якість зображень. ІОЛ «IQ Aspheric» продемонструвала свою високу ефективність у клінічних умовах (понад 50 млн. імплантацій в усьому світі), вона дає хірургам впевненість в:

• зниження кількості сферичних аберацій, а також будь-яких типів аберацій вищого порядку,

• підвищення контрастної чутливості в умовах мезопического зору,

• підвищення функціонального зору в будь-яких умовах,

Конструкція ІОЛ «AcrySof IQ Aspheric» – це результат аналізу більш ніж 700 рогівки, дав поштовх до розробки ІОЛ з негативною сферичною аберацією, що компенсує позитивні аберації середньостатистичної рогівки. Подібний асферичний дизайн істотно покращує при зниженні аберацій чіткість і якість зображення.

Якість зображення

Модель «IQ Aspheric» здатна повідомляти оці середні сферичні аберації приблизно 0,1 мк. В порівнянні з контрольною сферичної ІОЛ, дана лінза продемонструвала статистично значиме зменшення сферичних аберацій, включаючи аберації вищого порядку будь-яких видів.

Водіння автомобіля в умовах слабкої освітленості

Водіння автомобіля в нічний час - особливий предмет для занепокоєння пацієнтів з катарактою. Крім того, такі труднощі видно, як туман, висока швидкість і відблиски, стають ще великим ризиком. Варто відзначити, що при випробуваннях у вищеописаних умовах, «IQ Aspheric» продемонструвала:

• відмінну функциональность,

• забезпечення функціонального зору в складних умовах пропонованої обстановки,

• можливість для пацієнтів до адекватної оцінки ситуації з вчиненням відповідних дій.

Тестування даної ІОЛ проводила група пацієнтів після операції з імплантації на симуляторі нічного водіння. При цьому для перевірки монозрения були створені прецеденти, моделюючі водіння в позаміських та міських умовах з нормальною видимістю, в тумані, при відблисках.

Контрастна чутливість

«IQ Aspheric» - продукт з відмінною функціональністю навіть в умовах слабкого освітлення, що досягається за рахунок більшої контрастної чутливості, а також поліпшення функціонального зору пацієнтів.

 

 

 

Якщо у Вас або Ваших близьких є досвід застосування даних ІОЛ, будемо вдячні, якщо Ви залишите свої відгуки на сайті Optic Land