Все про зір
ru ua

ОЧНІ МАЗІ

Очна мазьОчні мазі знаходять широке застосування в офтальмології, поряд з краплями для очей та іншими офтальмологічними засобами. Дані препарати можуть ставитися до різних видів лікарських засобів:

• Антибактеріальні засоби – мазь "Флоксал", Тетрациклінова і Эритромициновая очна мазь

• Протизапальні засоби – гидрокортизоновая очна мазь

Так само в цей розділ включені мають схожу консистенцію крем для очей Демалан і лікувальний гель для шкіри повік – Блефарогель №2. Дані засоби застосовують для лікування кліщового блефариту, викликаного паразитують на підставі вій мікроорганізмом – Демодекс.

 

З особливоостей очних мазей, можна відзначити їх більш в'язку консистенцію, на відміну від крапель. У зв'язку з цим, при закладання мазі за нижню повіку, може спостерігатися короткочасне «затуманення зору», яке відбувається із-за присутності очної мазі на поверхні рогівки. Як правило, такі симптоми минають через декілька хвилин після застосування. З рекомендацій по використанню даної групи препаратів слід зазначити, що довжина смужки мазі, що закладається за нижню повіку, не повинна перевищувати 1 сантиметра, т. к. більшу кількість недоцільно (воно просто не поміститься в кон'юнктивальної порожнини). Крім того, необхідно знімати контактні лінзи перед застосуванням очних мазей, і одягати їх слід не раніше 15-20 хвилин після цього. Хороший лікувальний ефект при лікуванні очних захворювань дає використання очних мазей безпосередньо перед сном. При цьому створюється депо препарату за століттями, в результаті чого лікувальну дію істотно збільшується.

Застосування протикліщових коштів так само має свої особливості. Очні креми і гелі для повік не призначені для контакту зі слизовою оболонкою ока (кон'юнктивою), принаймні, тривалий час. Тому при їх використанні рекомендується уникати потрапляння препаратів безпосередньо в очі. Якщо таке сталося, то може з'явитися короткочасна різь, як правило, проходить самостійно при моргання.

Всі особливості застосування очних мазей і кремів описані в інструкціях до препаратів, з якими необхідно ознайомитися перед застосуванням.

Якщо Ваш зір вимагає додаткової уваги та піклування, якщо Ви цінуєте продукцію найвищої якості, звертайтеся в інтернет-магазин Optic Land!