Все про зір
ru ua

DAILIES AquaComfort Plus

При використанні контактних лінз DAILIES® догляд за лінзами практично не потрібно. Просто надягайте щоранку нову пару лінз, а ввечері знімайте їх і викидайте. Догляд за лінзами не потрібно.

Незалежно від типу контактних лінз завжди дотримуйтесь вказівок фахівця по контактній корекції і найпростіші інструкції. А можна просто зателефонувати в інтернет - магазин Optic Land і проконсультуватися з нашими фахівцями.

DAILIES® AquaComfort Plus від компанії CIBA VSION – це сучасні, безпечні і комфортні одноденні контактні лінзи, які задовольнять запити найбільш вимогвательных покупців.
Відмінною особливістю контактних лінз DAILIES AquaComfort Plus є унікальна Система Потрійного Зволоження, тому їх носіння таке комфортне з першої хвилини і до кінця дня. Завдяки революційній технології AQUA Comfort, вбудоване в лінзу унікальне зволожуюча речовина поступово вивільнюється в слізну плівку при кожному моргання і забезпечує новий рівень комфорту протягом всього дня. В інших одноденних лінзах зволожуючі агенти міцно "зчеплені" з матеріалом лінзи. Сьогодні лікарі рекомендують нові одноденні лінзи як найлегший варіант для переходу від окулярів до нової якості зору, а DAILIES AquaComfort Plus — це ідеальний вибір для бажаючих спробувати контактні лінзи вперше, адже вони забезпечать максимальний комфорт відразу після надягання.

Контактні лінзи сімейства DAILIES® забезпечують зволоження при кожному моргання, що сприяє комфорту протягом всього дня2. Просто надягайте нову свіжу пару лінз кожного ранку, а ввечері знімайте їх! Догляд за лінзами не потрібно.

Крім того, контактні лінзи DAILIES® виготовляються з унікальним надтонким краєм для негайного комфорту при одяганні лінзи. У контактних лінзах DAILIES® AquaComfort PLUS® зволожуючі агенти полівінілового спирту (PVA) вивільняються з матеріалу лінзи при кожному моргання, що забезпечує комфорт протягом усього дня і стабільність слізної плівки для високої якості зору без відчуття сухості в кінці дня.

Почуття свободи завдяки новим лінзам кожен день

  • Комфорт: Ви не відчуваєте, що Ви носите контактні лінзи

  • Стабільне положення, не зсуваються і не падають, на відміну від окулярів

  • Не запотівають

  • Можна носити з сонцезахисними окулярами

  • Можна подорожувати доведетьсовать, не носячи із собою розчину та контейнеру

Без складнощів, без суєти

  • Кожен день починається з нової пари лінз

  • Не потрібно розчин для догляду за лінзами

  • Комфорт протягом усього дня

Мінімальний догляд

Все це звучить чудово, але чи можу я собі дозволити це?

  • Витрати на лінзи протягом року можна порівняти з вартістю пари якісних окулярів.

  • Ви можете заощадити на засобах по догляду за контактними лінзами.