Все про зір
ru ua

КОЛІРНИЙ ЗІР
дослідження

дослідження колірного зоруМожливість визначати кольору є однією з особливостей людського ока. За цю функцію відповідальні спеціальні клітини сітківки людського ока - колбочки. Зміна в колірному зорі можуть бути як вроджені (обумовлені спадковими особливостями), так і придбаними (на тлі захворювань очей, периферичної та центральної нервової системи).

Дослідження колірного зору проводиться лікарем-офтальмологом за допомогою спеціальних таблиць або приладів. У Росії і країнах СНД найбільш поширені таблиці для перевірки колірного зору Рабкіна. З їх допомогою можна за кілька хвилин визначити різні ступені і форми колірних отклозмін (пройти тест на дослідження колірного зору Ви можете тут).

Дане дослідження проводиться з метою вирішення питання про допуск людини до різних видів діяльності (водіння автотранспорту, служби в армії, управління механізмами та іншими транспортними засобами).

При проходженні дослідження колірного зору можуть бути виявлені основні форми цветоаномалий:

 

Цветослабость – утруднення з визначенням відтінків (людина може їх не розрізняти, або для їх ідентифікації потрібно більше часу)

Дихромазия – неможливість розрізнити який-небудь один з трьох основних кольорів.

Колірна сліпота – нездатність розрізняти деякі кольори (людина бачить світ у чорно-білому кольорі).

Уважне дбайливе ставлення до клієнта на всіх етапах – це своєрідна «візитна картка» першокласного інтернет-магазину Optic Land! Довірте турботу про свій зір професіоналам!