Все про зір
ru ua

АНТИБАКТЕРІАЛЬНІ ОЧНІ КРАПЛІ

Антибактеріальні очні крапліАнтибактеріальні очні краплі застосовуються для лікування та профілактики запальних захворювань очей, викликаних бактеріями і найпростішими (кон'юнктивітів, кератитів, блефаритів тощо). Крім того, вони використовуються у складі комплексної терапії вірусних захворювань очей (аденовірусного кон'юнктивіту та герпетичесокого кератиту), т. к. на тлі даних захворювань, як правило, приєднуються вторинні бактеріальні інфекції. Ще вона сфера застосування даної групи препаратів - використання в післяопераційному періоді (після операцій з приводу катаркты, глаукоми, лазерної корекції зору), а так само після травм (при попаданні чужорідного тіла, эроциях (подряпинах) рогівки і т. д.).

 

Як правило, ці краплі для очей використовуються тільки за рекомендацією лікаря офтальмолога, після встановлення точного діагнозу і вивчення алергічного статусу пацієнта: так як при призначенні антибактеріальних крапель для очей потрібно враховувати переносимість діючих речовин та інших компонентів, що входять до складу препаратів (їх побічні дії, сумісність з іншими медикаментами), а так само чутливість ймовірного збудника захворювання до діючої речовини препарату.

Виходячи з цього, самостійне застосування антибактеріальних препаратів не бажано, однак можливо в эктсренных ситуаціях, коли швидко получчить консультацію офтальмолога не представляється можливим. Це може бути при відсутності фахівця у віддалених населених пунктах або при травмах (потрапила гілка в око або окалина на дачі, а шлях до медичного закладу може зайняти кілька годин або доби). В даних випадках самостійне застосування цієї групи лікарських засобів підзможно, але тільки до моменту звернення до офтальмолога (після чого препарат може бути замінений або рекомендовано продовження лікування), дозування і частота застосування описані в доданих інструкціях.

Якщо Ваш зір вимагає додаткової уваги та піклування, якщо Ви цінуєте продукцію найвищої якості, звертайтеся в інтернет-магазин Optic Land!