Все про зір
ru ua

ТЕСТ АМСЛЕРА

Тест на визначення макулодистрофії

 

Даний тест спрямований на виявлення проблем в центральних відділах сітківки ока (макулодистрофія).

Методика проведення:

1)Якщо Ви користуєтеся окулярами, то переконайтеся в чистоті лінз і одягніть їх.

2)Розташуйтеся приблизно на відстані півметра від екрану монітора. Закрийте одне око рукою, а іншим зафіксуйте погляд на великій чорній точці, розташованої по центру гратки. Зафіксуйте погляд на 2-5 секунд, потім, не відриваючи погляду від центру решітки повільно наближайтеся до екрану монітора, на відстань 15 см до нього.

Ту ж процедуру повторіть з іншим оком.

Оцінка результатів:

В нормі, при виконанні тесту Амслера, видиме зображення повинно бути однаково на обох очі, лінії должны бути рівні, без спотворень, плям і викривлень, що відповідає нормі.

При виявленні змін - зверніться до лікаря-офтальмолога, оскільки це може свідчити про патологічних процесах в центральних відділах сітківки (макулодистрофії).

 

Тест Амслера

 

 

 

Так бачать Тест Амслера при патології макулярної області сітківки (ВМД):

 

Тест Амслера при макулодистрофії

Особливі вказівки:

Увага! Дана перевірка є приблизними тестом і не може свідокти про наявність або відсутність у Вас будь-якого захворювання. Точний діагноз ставиться тільки лікарем-офтальмологом при оцінці зору у стандартизованих умовах.Тому рекомендуємо звертатися в спеціалізовані очні клініки. Якщо Ваш зір вимагає додаткової уваги і турботи . Якщо Ви цінуєте продукцію найвищої якості, звертайтеся в інтернет-магазин Optic Land!