Все про зір
ru ua

Екран для слабозорих

Екран для слабозорих (новини офтальмології)Нещодавно було встановлено, що пацієнти, які змушені носити окуляри з-за проблем із зором, можуть забути про цих оптичних пристроях, хоча б тимчасово.

Так, фахівцями в Каліфорнійському Університеті була розроблена технологія, яка дозволяє використовувати різні монітори і пристрої. При цьому корекції зору не потрібно, так як екран пристрою самостійно коригує картинку відповідно до зміни рефракції пацієнта.

Ця технологія здатна змінити якість життя людей з далекозорістю або близорукостью, так як вони можуть тимчасово досить безболісно відмовитися від окулярів. Секрет цієї технології полягає в особливий комп'ютерний алгоритм, який використовується при створенні зображення на моніторі. В залежності від інтенсивності світлових променів, він перетворює кожен піксель. Цей процес називається деконволюция, і саме він дозволяє зробити картинку чіткою.

Розмір отворів становить 75 мкм, при цьому регулярність з розташування – 390 мкм. Весь цей процес виглядає наступним чином: панель спеціально друкує на принтері, а далі розміщують між шарами прозорого пластику. Потім вся ця конструкція поміщається в дисплей комп'ютера або планшета. Цей підхід допомагає навіть у тих випадках, коли використання оптичних пристроїв (окуляри, линзы), не має достатнього ефекту. Наприклад, при складних спотворення зображення у результаті поражения рогівки або кришталика.

Поки що це тільки розробка, але прототип такого екрану незабаром повинен бути представлений на наукових конференціях. Якщо Ваш зір вимагає додаткової уваги і турботи . Якщо Ви цінуєте продукцію найвищої якості, звертайтеся в інтернет-магазин Optic Land!