Все про зір
ru ua

Домашні епілятори небезпечні для очей

Домашні епілятори небезпечні для очей (новини офтальмології)Деякі лазерні епілятори, що дозволяють в домашніх умовах видаляти небажане волосся, можуть становити небезпеку для очей, - упевнені канадські вчені.

Лазерною епіляцією прийнято називати метод радикального видалення волосся, при якому руйнується і волосяні фолікули. Волосся видаляються за допомогою випромінювання лазера (світлом високої спрямованості з однієї довгої хвилі, а також великою щільністю енергії). Продавці компактних лазерних епіляторів запевняють, що їх ефект такий же, як у стаціонарних салонних епіляторів. При цьому медики не раз підкреслювали, що лазерна епиляция дуже небезпечна.

Основна шкода являє потужність випускається випромінювання лазера і відсутність адекватного захисту. Вплив прямого і відбитого променя може призвести до необоротного пошкодження очей важких опіків. Разом з тим, при попаданні променя лазера на оболонку ока без захисних окулярів або при їх нещільному приляганні, процедура лазерної епіляції може викликати кон'юнктивіт, світлобоязнь і навіть втрату зору.

В наступному дослідженні на схожу тему, американськими вченими було виявлено, що при лазерної епіляції, у повітря потрапляють потенційно шкідливі токсини - бензол, толуол, діетилфталат, етилбензол.

Якщо Ваш зір вимагає додаткової уваги і турботи . Якщо Ви цінуєте продукцію найвищої якості, звертайтеся в інтернет-магазин Optic Land!