Все про зір
ru ua

Прилад для лікування синдрому «сухого ока»

Новий метод використання інтенсивного імпульсного випромінювання (IPL, DermaMed), розроблений доктором мед. наук Роландо Тойосом, у співавторстві з DermaMed, в останні роки став завойовувати незвичайну популярність.

Дана технологія призначається для лікування синдрому «сухого ока», який виник внаслідок дисфункції мейбоміевих залоз.

«Сьогодні у світі вже 200 хірургів з успіхом виконують цю процедуру. Коли 12 років тому я починав, не було ніякої інформативної бази, тепер ми маємо 123 тис. статей про IPL», - прокоментував ситуацію для видання OcularSurgeryNews Роландо Тойос на щорічному засіданні Італійського суспільства офтальмологів.

В IPL застосовується ксенонове світло, довжина хвилі якого становить 500нм. Випромінювання проникає крізь епідерміс в шкірні шари, «запаюючи» патологічні кровоносні судини, що виділяють запальні медіатори. «Після «лагодження», залози можуть знову працювати нормально, стимулюючи активність мітохондрій. Подібне лікування також активізує функції залоз, для кращої їх роботи», - говорить Тойос.

Розробником також було впроваджено нове пристрій, призначений для лікування в домашніх умовах, яке з'явиться на ринку до кінця року. У ньому застосована інша довжина хвилі, з діапазоном 600 нм. Хвилі абсолютно безпечні для пацієнтів, завдяки чому прилад дозволений для домашнього лікування. «Для стимуляції залози і підтримки ефекту від IPL процедуру потрібно буде виконувати лише два рази на тиждень», - говорить Тойос.

Уважне дбайливе ставлення до клієнта на всіх етапах – це своеобразная «візитна картка» першокласного інтернет-магазину Optic Land! Довірте турботу про свій зір професіоналам!