Все про зір
ru ua

Як зберегти зір в літньому віці

зір у літніх людейЗ віком практично кожна людина помічає у себе ті чи інші проблеми, що стосуються зору. Самими першими симптомами, що нагадують про віці, зазвичай стають швидка стомлюваність очей під час читання або при виконанні дрібної домашньої роботи. Найчастіше причиною появи даних скарг є патологія, яка отримала назву вікової далекозорості (або пресбіопії).

Пресбіопія рано чи пізно розвивається у всіх людей, пов'язано це з тим, що головна очна лінза, кришталик, втрачає еластичність і не може забезпечувати достатню різкість при погляді на близько розташовані предмети. Щоб прочитати дрібний шрифт, люди з віковою далекозорістю змушені користуватися «плюсовими» окулярами для читання, що вкрай незручно: окуляри доводиться носити з собою практично всюди, а забуті вдома або зламані окуляри можуть дуже ускладнити життя.

На жаль, не тільки пресбіопія може турбувати людей, які переступили поріг 40-річчя. Серед інших «популярних» вікових захворювань очей – помутніння кришталика (катаракта) і підвищення внутрішньоочного тиску (глаукома).

Зниження прозорості кришталика пов'язано з порушенням обмінних процесів у його тканинах і появою всередині нього різних за величиною каламутних ділянок. Спочатку кількість таких ділянок невелика, проте з роками їх розміри та інтенсивність збільшуються, і очна лінза поступово втрачає свою прозорість. Людина, яка хворіє катарактою, погано розрізняє деталі предметів і відчуває труднощі під час читання або письма. У далеко зайшли стадіях катаракти зір знижується настільки, що без операції вже не обойтись.

Зоровий дискомфорт, швидка стомлюваність очей, тяжкість в області очниці можуть виявитися проявами підвищеного внутрішньоочного тиску (глаукома). Підступність цього захворювання полягає в тому, що протягом тривалого періоду часу хворого може нічого не турбувати. При цьому патологічні зміни, що відбуваються в структурах ока на фоні підвищеного тиску, збільшуються, викликаючи прогресуючу втрату зору. Підвищення внутрішньоочного тиску викликає атрофію волокон зорового нерва. Результатом може стати повна сліпота, повернути зір в цьому випадку буде неможливо. Для підтримки очей в тонусі, можна купити окуляри з глаукомной лінзою, які оптимізують м'язову навантаження очі і уповільнити наслідки розвитку вікових зорових процесів.

Визулон для літніхРизик розвитку вікових патологій очей збільшується пропорційно прожитим рокам: чим старше ми стаємо, тим більше ймовірність розвитку пресбіопії, катаракти і глаукоми. Відстрочити поява різних очних захворювань допомагають дотримання режиму зорових навантажень, вибір оптимального освітлення, повноцінне харчування, гімнастика для очей, дозовані фізичні навантаження. Слід регулярно (не рідше 1-2 разів на рік) відвідувати офтальмолога і ретельно виконувати всі його рекомендації. У тому випадку, якщо лікар призначив медикаментозне лікування, ні в якому разі не слід порушувати режим застосування лікарських препаратів, а також виключати або додавати ліки на власний розсуд.

На початковій стадії більшість вікових патологій очей не вимагають хірургічного втручання. Схема лікування зазвичай включає медикаментозну терапію, у тому числі гомеопатичні препарати, точковий масаж, ультразвукові та лазерні методи лікування, магнітотерапію. Зазначені методи спрямовані на нормалізацію обмінних процесів у різних структурах очного яблука, поліпшення його кровопостачання та гідродинаміки.

Одним з ефективних методів, що застосовуються для збереження здоров'я очей до глибокої старості, є візуальна кольоротерапія. Метод імпульсної цветостимуляции зорового аналізатора, показав відмінні результати в ході клінічних експериментів, ліг в основу створення апарату «Визулон», який з успіхом застосовується в комплексній терапії вікових захворювань очей. Це повністю фізіологічний і науково обґрунтований метод, який допомагає підвищити якість життя та поліпшити результати медикаментозного лікування.

Було встановлено, що візуальна кольоротерапія з застосуванням апарату «Визулон» покращує обмінні процеси в тканинах ока, нормалізує гемодинаміку, усуває набряк і надмірне напруження м'язів ока. Серед показань до застосування «Визулона» у пацієнтів старше 40 років – початкові стадії катаракти і глаукоми, порушення функції зорового нерва, зняття зорової напруги у пацієнтів з віковою далекозорістю.

Прилад містить комплект запатентованих програм, що включають комбінації світлових імпульсів, що відрізняються за кольором, частоті і яскравості. Є спеціальні програми, розроблені з урахуванням особливостей зору у людей старшого віку.

В основі роботи апарату «Визулон» лежить науково обґрунтований метод біорезонансної терапії – безпечний і надійний безлекарственный метод оздоровлення зорової системи і всього організму, який продемонстрував високу ефективність. «Визулон» сертифікований і має повний комплект дозвільної документації.

Лікування проводиться в домашніх умовах і не вимагає багато часу. Апарат має компактні розміри, оснащений акумуляторною батареєю, тому його без праці можна брати з собою на дачу або в поїздку. Лікувальні сеанси з застосуванням апарату «Визулон» потрібно проводити два рази на день, тривалість їх становитьцього 10 – 15 хвилин. Ефект від застосування апарату «Визулон» можна відчути вже з першого сеансу. Рекомендована тривалість одного курсу – 2 тижні, загальне число курсів індивідуально. Застосовуючи апарат «Визулон, ви зможете підвищити ефективність інших методів лікування та значно зменшити кількість застосовуваних лікарських препаратів.

Звертаємо вашу увагу на те, що прилад «Визулон» не може замінити лікування, яке призначив лікар або звернутися за слушною порадою інтернет-магазин Optic Land!