Все про зір
ru ua

"ВИЗУЛОН"
свіжий погляд на світ

Визулон відгукиПро те, що зір потрібно берегти, а про очі потрібно піклуватися відомо всім. Тим не менш, саме по собі це знання не робить нас здоровішими. До того ж, сучасний ритм життя деколи не залишає нам вибору: щоб бути успішним і професійно затребуваним, необхідно щодня використовувати персональний комп'ютер, мобільний телефон або смартфон.

У спробах встигнути якомога більше, ми часто забуваємо про те, що наші очі потребують регулярного відпочинку, і працюємо дні безперервно, практично уткнувшись носом в екран. Не дивно, що до вечора багато страждають від тяжкості у голові і больових відчуттів в шиї, виявляють у себе зниження зору, почервоніння і подразнення очей. Якщо день за днем ігнорувати подібні прояви, з временем зір неминуче почне погіршуватися – розвивається спазм акомодації, короткозорості.

Для виходу із ситуації є кілька шляхів. По-перше, потрібно частіше влаштовувати своїм очам перепочинок і постаратися скоротити час перебування за комп'ютером. По-друге, зменшити навантаження на зір допоможе відмова від шкідливих звичок – читання в транспорті, при поганому освітленні, багатогодинного перегляду телепередач, куріння.

Численні краплі втоми очей і вітаміни для зору не завжди бувають ефективними, адже їх дія спрямована на боротьбу з наслідками зорового перенапруги, а не його причиною.

Навіть лазерні операції для поліпшення зору не є панацеєю, адже продовжуючи працювати в колишньому ритмі, в майбутньому ви знову ризикуєте зіткнутися з проблемою зниження зору або ускладненнями хірургічного втручання. Зупинити прогресуюче погіршення зору допоможе апарат цветоимпульсной терапії «Визулон».

апарат визулон«Визулон» - це інноваційна медична розробка, яка допоможе захистити ваші очі і поліпшити якість зору. Прилад забезпечує ефективне розслаблення м'язів ока, покращує кровообіг у тканинах органу зору, допомагає швидко усунути зорове напруження. При використанні спільно з різними засобами (краплі, вітаміни) він підсилює їх ефект.

В основі дії апарату лежить науково обґрунтований метод цветоимпульсной терапії, який є повністю фізіологічним, він безпечний для організму і не має побічних дій. Прилад простий у використанні і не вимагає від вас великої кількості часу. Для отримання лікувального ефекту достатньо застосовувати апарат «Визулон» всього 1 – 2 рази на день протягом 10 - 15 хвилин.

«Визулон» гарантованийале допоможе вам:

• поліпшити зір природним шляхом в домашніх умовах

• швидко і ефективно усунути зорову втому

• підвищити працездатність

• поліпшити глибину і якість нічного сну

визулон для цветоимпульсной терапії

Апарат «Визулон» сертифікований, він пройшов усі необхідні клінічні дослідження і має повний комплект дозвільної документації. Пристрій продемонстрував високу ефективність при таких патологіях очей, як короткозорість, далекозорість, спазм акомодації, астигматизм, амбліопія.

«Визулон» має компактні розміри і невелика вага, працює від подзаряжаемой акумуляторної батареї. Не складе труднощів брати прилад з собою в дорогу, на роботу чи на навчання. Для проведення лікувального сеансу досить виділити 15 хвилин свободного часу і вибрати одну з 42 встановлених програм, з урахуванням індивідуальних потреб організму.

Апарат «Визулон» - це прекрасна можливість поліпшити зір і підтримувати високу працездатність день за днем. Якщо Ваш зір вимагає додаткової уваги і турботи . Якщо Ви цінуєте продукцію найвищої якості, звертайтеся в інтернет-магазин Optic Land!