Все про зір
ru ua

ЦВЕТОІМПУЛЬСНАЯ СТИМУЛЯЦІЯ -
ефективна допомога для зору всієї родини

Цветоимпульсная стимуляція очейЯк виглядає звичайний робочий день сучасної людини? Ми наполегливо будуємо кар'єру, день за днем проводячи час за моніторами на роботі і перед екранами телевізорів ввечері вдома, жертвуючи регулярним відпочинком і повноцінним сном. Планшети, електронні книги і смартфони так само постійно перед очима, що не проходить безслідно для нашого зору. Докладаючи неймовірних зусиль у спробах відповідати сучасним вимогам, у нас не залишається сил і часу ні на родину, ні на власне здоров'я.

Користуючись тотальної зайнятістю батьків, діти безконтрольно годинами дивляться телевізор, «зависають» у соцмережах або грають у комп'ютерні ігри. Відірвати їх від пового заняття немає можливості, та й робити це нікому. Результатом подібного проведення часу стає прогресуюче погіршення зору, низька успішність та труднощі у спілкуванні з близькими людьми і однолітками.

Проблеми із зором також притаманні і старшому поколінню. Такі вікові захворювання очей, як глаукома і катаракта зустрічаються все частіше, в тому числі і у молодих людей, хоча раніше вони виявлялися в основному після 45 років.

Для лікування подібних порушень фармакологи сьогодні пропонують величезну кількість різноманітних лікарських препаратів, які не завжди ефективні.

Цветоимпульсная терапія для очей

Апарат цветоимпульсной терапії «Визулон» - це принципово інший підхід до лікування і профілактики захворювань очей, який дозволяє значно підвищити якостейпро життя. "Визулон" можна використовувати як в якості профілактичного засобу, так і в комплексній терапії початкової катаракти, глаукоми і пресбіопії ("вікової далекозорості"): він посилює ефект від медикаментозної терапії, зберігаючи зір. Прилад реалізує фізіологічний і безпечний метод лікування, що дозволяє перебувати в гармонії з власним організмом і його природними ритмами.

«Визулон» підходить для всіх членів сім'ї, це дуже ефективний засіб для профілактики і лікування різних порушень зору у дітей та дорослих. Прилад показаний при міопії і далекозорості, астигматизмі і амбліопії, дитячої короткозорості і косоокості, сеанси терапії допомагають позбутися від зорового стомлення у школярів студентів. Апарат цветоимпульсной терапії «Визулон» на сьогодні є одним з небагатьох дійсно ефективних немедикаментозних методів боротьби з комп'ютерним зоровим синдромом у дітей і дорослих. Проведені дослідження підтвердили високу ефективність приладу доомплексном лікуванні пацієнтів з глаукомою, початкової катарактою і віковою далекозорістю (гіперметропією).

Крім ефективної допомоги втомленим очам, прилад допомагає налагодити сон, підвищити працездатність, відновити сили і викроїти час на спілкування з сім'єю. Представникам старшого покоління апарат допоможе істотно скоротити кількість таблеток і знову відчути смак до життя.

Статистика застосування апарату «Визулон» дуже показова: позитивні зміни спостерігаються у 93% у дітей з прогресуючою короткозорістю, при лікуванні далекозорості - в 68%, для усунення спазму акомодації – 92%, при косоокості – 67%. Після проходження курсу лікування у 85% випадків вдалося затримати прогресування короткозорості. Ефективність лікування комп'ютерного зорового синдрому за допомогою апарату «Визулон» досягає 98%.

визулон прилад для цветоимпульсной терапії

В основі методу лікування апаратом «Визулон» лежить вплив колірних сигналів різної частоти та інтенсивності на які сприймають нервові клітини сітківки ока. У приладі є більше 40 встановлених програм, адаптованих для потреб людей з різними патологіями. Всі програми мають виключно наукову основу і були розроблені медичними фахівцями. Впливають світлові імпульси знаходяться в діапазоні видимого спектра, тому вони не здатні чинити на сітківку ока будь-якого негативного впливу.

Апарат «Визулон» гранично простий у використанні, робота з ним доступна навіть дитині. Все що необхідно для початку оздоровчого сеансу - це включити прилад, вибрати номер програми і натиснути старт. Поки ви відпочиваєте, «Визулон» піклується про вас і ваше здоров'я. Знадобиться виділити всього 10-15 хвилин 1-2 рази на день. По закінченні сеансу ви відчуєте помітне поліпшення самопочуття: ви зібрані і врівноважені, відпочили і готові оперативно вирішувати щоденні проблеми. «Визулон» змінить ваше життя вже з першого сеансу!

Якщо Ваш зір вимагає додаткової уваги та піклування, якщо Ви цінуєте продукцію найвищої якості, звертайтеся в інтернет-магазин Optic Land!

 

>