Все про зір
ru ua

Три програми для комфорту вашого зору

Три програми для комфорту вашого зору (новини офтальмології)Першочергове завдання будь-яких інновацій полягає в поліпшенні якості життя і підвищення ефективності буденних процесів. Для сучасної людини самим буденним і неминучим процесом є робота за комп'ютером. Представлені вашій увазі нижче 3 програми, допоможуть вам зберегти здоров'я очей і надійно захистити від шкідливого випромінювання монітора.

LightPack

Пристосування від WoodenShark, призначене для підсвічування монітора. Це незамінний помічник для тих, хто змушений часто працювати за комп'ютером в темряві. Творці Lightpack обіцяють, що програма будет вирівнювати інтенсивність освітлення в кімнаті.

Разом з тим, його можна використовувати і для підвищення ефекту присутності при грі за комп'ютером, а також перегляді фільмів тощо

F. lux

Безкоштовна утиліта для Windows, змінює колірний профіль монітора, у відповідність зі зміною часу доби. Так для ночі будуть встановлені теплі колірні тони (що відповідає штучного освітлення), а вранці та вдень — холодні. При цьому очі стануть менше втомлюватися, адже свічення монітора буде відповідати навколишньому оточенню.

Не так давно вийшла оновлена версія цієї програми, яка здатна знижувати колірну температуру до 2700°K і навіть нижче. З'явилися «гарячі клавіші» для миттєвого зміни яскравості монітора і відключення програми. Доданий режим «спати до ранку».

Функція «Кіно» здатна знижувати колірну температуру, але зберігати деталізацію в тінях і натуральних кольорах. Режим «темна кімната» допоможе працюючим в абсолютній темряві, посередництвомм максимального зниження колірної температури. Крім того, є підтримка режиму монітора з зовнішньої підсвічуванням, а також спільна робота з програмованими лампами PhilipsHue.

Все, що потрібно програмою для виставлення налаштувань, - це позначити своє географічне розташування, і вона розрахує час світанку і заходу.

EyesRelax

Спеціальна програма, для забувають робити необхідні перерви, які дають відпочинок очам. У даній утиліті можна настроювати часові проміжки роботи і відпочинку, виставляти типи перерви ( наприклад, повідомлення), чорний екран, картинки, слайдшоу. Можна вибирати типи «виходу з перерви» — по паролю, вільний, неможливість виходу. Разом з тим, налаштовуються попередження про наближення перерві. Для любителів музики – це можливість вибрати мелодію, правда, тільки одну, і вона буде програватися в перерву.

Уважне дбайливе ставлення до клієнта на всіх етапах – це своєрідна «візитна картка» першокласного інтернет-магазину Optic Land! Довірте турботу про свій зір професіоналам!