Все про зір
ru ua

БАД для очей 1

Багато хто задається питаннями про доцільність прийому вітамінів для очей. І ці сумніви зрозумілі, т. к. ставлення до біологічно активних добавок для поліпшення зору неоднозначно (адже більшість препаратів, які продаються в аптеках як "Вітаміни для очей" зареєстровані саме в якості БАД. Давайте звернемося до фактів.

Людина вчиться протягом усього життя, адже по-іншому професійного досвіду не набратися. Щорічно для нього винаходяться сотні «помічників» - комп'ютери зі всілякими програмами, «планшети», смартфони, загалом, все, що хоч якось полегшило б людині праця і зробило комфортної його життя. Наприклад, як представити робоче місце без комп'ютера? Або квартиру без телевізора? Або студента без планшетного комп'ютера в кишені? Виходить, ми цілими днями дивимося на який-або екран. Але чи замислювалися ви над тим, що відчувають у цей час наші очі? Непосильне навантаження! Вони перенапружуються, порушується акомодація, погіршується зір.У будь-яку оправу Ви можете вставити лінзи для окулярів, які призначені для захисту очей від шкідливих випромінювань монітора в фіолетово-синьої частини спектра, вплив яких посилюється при використанні освітлення люмінесцентних ламп.

Всі вимкнути і нікуди не дивитися не вийде. Треба вчитися жити в дружбі з технікою. Від людини вимагається лише одне – захищати своє здоров'я доступними засобами. Ми пропонуємо надійний захист – окуляри для роботи за комп'ютером – аналогів якої просто не існує.

Почнемо здалеку. Відомо, що здоров'я безпосередньо залежить від харчування. І здоров'я очей – теж. Сучасний чоловік став частіше відчувати невмотивовану втомивсяость, слабкість, і в першу чергу – в очах. Названа і причина цього - нестача вітамінів.

Сучасна людина не тільки споживає мало фруктів і овочів у сирому вигляді, але і піддає своє здоров'я ризику, періодично перекушуючи в ресторанах швидкого харчування. Перманентна брак часу не дозволяє нам тривалий час перебувати біля плити. Великим успіхом користуються заморожені продукти і напівфабрикати. До того ж, сучасні люди, а особливо жителі великих міст харчуються нерегулярно, «на ходу». І навіть якщо людина переконує себе в тому, що він харчується збалансовано, вживає свіжі овочі і фрукти в достатній кількості, і йому немає необхідності приймати БАД для очей, то це не є показником вживання правильної дози вітамінів і мікроелементів.

БАД для очей 2Дослідження, проведені в США, довели, що упорядав їжі тепер зовсім не той, що був кілька десятків років тому. Грунт збідніла мікроелементами. Плоди зриваються недозрілими і зріють «у дорозі» під впливом хімічних складів. Рослини навчилися вирощувати без сонячного світла і тепла, і навіть без використання природного грунту! А це значно знижує їх поживну цінність.

За даними вчених, та ж сама морква, необхідна для підтримки зору, при виготовленні з неї соку буде мати в 10 разів менше корисних речовин, ніж сирий натуральний продукт, який стояв на столах наших предків 100 років тому.

Для хорошого зору необхідний вітамін «А». Він міститься не тільки в моркві, але і в печінці, м'ясі, вершковому маслі, яєчному жовтку. Але, як виявилося, ці продукти зараз теж не блищать вітамінами. Який м'ясо ми купуємо? Худоби, який утримується в тісних приміщеннях, відгодовується хімічними добавками, а то і гормонами. Цілий рік корови не бачать сонячного світла. Те ж саме стосується і курей. Ось так м'ясо, молоко, яйця втрачають свою харчову цінність. За кілька десятків років, згідно з висновками, яловичина майже повністю знецінилась як джерело вітаміну «А», а м'ясо курей победнело на 70%.

За даними експертної ради комітету охорони здоров'я, громадяни відчувають недолік:

  • 40% - у вітаміні «А»,
  • 70% - у вітаміні «З»,
  • 35% - у вітамінах групи «В».
  • А недолік селену відчувають 95% жителів Росії.

І з цим треба щось робити!

БАД для очей 3Медики радять приймати збагачені вітамінами продукти та біологічно активні добавки. Не варто їх вважати шкідливою «хімією», тому що іншого виходу зараз просто не видно. Звичайно, і серед розповсюджувачів, і серед виробників добавок зустрічаються шахраї. Але треба запам'ятати правило – купувати вітамінні добавки тільки в аптеках. Вітчизняні БАД для очей проходять такий же контроль, як і лікарські препарати. Тільки перед застосуванням біодобавок обов'язково слід проконсультуватися з фахівцем або звернутися за слушною порадою в інтернет-магазин Optic Land!