Все про зір
ru ua

ЗАСТОСУВАННЯ ОКУЛЯРІВ СИДОРЕНКО ПРИ КОСООКОСТІ

Окуляри Сидоренко при КосоокостіСтимуляцію зорового аналізатора можна проводити різними способами, деякі знайшли широке практичне застосування і використовуються не одне десятиліття. Найпоширенішим видом стимуляції є стимуляція світлом або кольоротерапія. Ортоптичне лікування (лікування з використанням синоптичних апаратів, тобто спеціальних відростків нервових клітин до ЦНС і комп'ютерних програм, що відновлюють бінокулярну діяльність обох очей) також проводиться в певному частотному режимі.

Розроблені різні методи стимулюючого впливу на бінокулярну зорову систему. В практичній охороні здоров'я поширений метод зорової биоритмостимуляции, відомий під разівособистими назвами: цветоимпульсная терапія, кольоротерапія, светоцветолечение, світлодіодна терапія і т. д.

Комплексний метод лікування з використанням кольоротерапії Очок Сидоренко був успішно застосований у дітей з косоокістю. В результаті кут косоокості зменшився в середньому на 10 градусів. В результаті застосування комбінованого лікування з кольоротерапією за даними Сидоренко Е. І. у кожного п'ятого пацієнта зникло косоокість (в 20% випадків зникло косоокість, кут девіації зменшився в 50% випадків).

Таким чином, застосування даного апарату дозволяє у великій кількості випадків уникнути провдедения операцій і відновити нормальний зір, як у дітей, так і дорослих.

Схема застосування Очок Сидоренко при косоокості

1. Курс трофічної терапії - 1,5 місяця (рекомендується попередньо протягом 2 тижнів приймати один з препаратів, що поліпшують харчування і кровообіг в тканинах ока):
для усунення гіпоксії один з препаратів – Рибоксин, Максидол,
антиоксиданты: Лютеїн Комплекс Вітрум Віжн та ін., для дітей - Стрикс Кидс, Лютеїн Комплекс Дитячий.

2. Инфразвукоцветовое вплив (через два тижні прийому препаратів):
Послідовність вакуумного пневмомасажу:
За 30 хв. до лікування призначається аевіт і аспірин упса.
Пацієнт розташовується в зручній позі. Мінібарокамери Очок Сидоренко розташовуються на очах, краю повинні щільно прилягати до країв очей пацієнта.
Перемиканням тумблера на корпусі апарату встановлюється необхідна тривалість процедури.
Тривалість першої процедури 5 хвилин. Надалі до 10 хвилин (діти до 7 років 5 хвилин). Апарат автоматично вимикається.
Курс лікування становить 10 процедур.

Послідовність кольоротерапії

Використання світлодіодів очок професора Панкова, вбудованих в Окуляри Сидоренко, підвищує ефективність процедури.
Перед першим використанням апарату відвернути ковпачки батарейного блоку (на обох випромінювачах) і видалити (голкою, булавкой) запобіжну заглушку. Для включення апарату загорнути до упору ковпачки батарейного блоку.
Тривалість першого сеансу 3 хвилини. Надалі до 7 хвилин. Для виключення відвернути ковпачки на пів-обороту.
Курс лікування становить 10 процедур.

У ряді випадків для підвищення ефективності методики, за призначенням лікаря перед процедурою в очі закапують лікарські препарати (Тауфон, Эмоксипин та ін).

Прийом біологічно активних добавок і вітамінних препаратів під час проведення курсу вакуумного пневмомасажу значно підвищує його ефективність.

Тривалість позитивного ефекту курсу лікування становить від 4 місяців до 6 місяців. Це стало показанням для проведення повторних курсів 3-4 рази на рік.

Апарат офіційно дозволений до застосування у дітей з 3 років. Ряд патологічних змін можуть бути протипоказанням для проведення процедур, тому перед застосуванням необхідна консультація лікаря офтальмолога.

Уважне захвотливое ставлення до клієнта на всіх етапах – це своєрідна «візитна картка» першокласного інтернет-магазину Optic Land!. Довірте турботу про свій зір професіоналам!