Все про зір
ru ua

ЯК ЗБЕРЕГТИ ЗІР І ЗНЯТИ ВТОМУ З ОЧЕЙ
кольоротерапія, пневмомасаж, фонофорез і інфразвук

Як зберегти зірПрактично всю інформацію (більше 80%) про світ людина отримує за допомогою найціннішого, що у нього є – зору! Очі дозволяють нам бачити предмети, визначати їх форму, кольори і відтінки, оцінювати відстань. Тільки завдяки зору, ми орієнтуємося в просторі. Без хорошого зору нормальна і повноцінне життя неможлива.

Втратити такий безцінний дар, як здатність бачити, дуже легко. Адже очі сучасної людини відчувають колосальне навантаження, яка була невідома людям, які жили раніше: телевізор, комп'ютер, книги, погана екологічна ситуація – це лише мала частина чинників, руйнівнім чином впливають на наші органи зору. Постійні перевантаження провокують порушення кровообігу, швидку втомлюваність очей, почервоніння... На жаль, всі ці тривожні симптоми не турбують людей до того моменту, коли вони вперше стикаються з такими проблемами, як глаукома або катаракта, короткозорість, далекозорість і астигматизм, дистрофія сітківки і т. д. Згідно з невтішним статистичними даними, кожен третій житель нашої планети страждає від захворювань очей і погіршення зору. Зберегти зір – важливе завдання не тільки лікарів офтальмологів, але й кожної людини.

Виключити несприятливий вплив зовнішнього середовища або зорової навантаження сучасній людині практично неможливо: для цього доведеться повністю припинити використовувати технічні засоби (комп'ютер, стільниковий телефон, електронні книги) і переміститися в екологічно чистий куточок нашої планети (яких залишається все менше і менше).

Застосування вітамінів для зору у вигляді таблеток або крапель не завжди ефективно. Крім того, вони мають ряд побічних дій, не вирішують усіх наявних проблем і коштують недешево, а купувати їх доводиться постійно.

Тому, оптимальним варіантом для людей, що піклуються про власне здоров'я, зокрема, про збереження і відновлення зору – це Окуляри Сидоренко. Цей унікальний прилад призначений для відновлення зору за допомогою комбінованого впливу ультразвукового пневмомасажу і цветоимпульсной терапії, яка вже зарекомендувала себе в Окулярах Панкова.

Професор СидоренкоАпарат створено та запатентовано професором Сидоренко Євгеном Івановичем (доктор медичних наук, заслужений лікар РФ, завідувач кафедри офтальмології в РГМУ, автор 17 книг, заслужений діяч наукі РФ, президент Асоціації дитячих офтальмологів, член Європейського товариства офтальмологів).

масажний Апарат – вакуумні Окуляри Сидоренко (АМВО-01) з вбудованими випромінювачами чудово поєднується з іншими сучасними методами лікування зору, в кілька разів підвищуючи їх лікувальний і оздоровчий ефект.

Окуляри Сидоренко в багатьох випадках, дозволяють не доводити справу до хірургічного втручання, досить тільки регулярно проводити профілактику очних захворювань за допомогою даного приладу: вони ефективно справляються з покращенням відтоку внутрішньоочної рідини, зміцнення очних м'язів, посиленням кровообігу, знижуючи, таким чином, негативний вплив на органи зору щоденних перевантажень. Окуляри Сидоренко збережуть гостроту зору і здоров'я ваших очей до глибокої старості!

Переваги використання вакуумних Очок Сидоренко

1. Прилад підходить для використання всіма віковими групами (включаючи дітей від трьох років і літніх людей).

2. Окуляри тормозят розвиток важких очних захворювань (початкова катаракта, глаукома, амбліопія, міопія (у тому числі прогресуюча), дистрофія сітківки, вікова далекозорість, комп'ютерний зоровий синдром).

3. Покращують зовнішній вигляд органів зору (косметичний ефект досягається за рахунок розгладження зморшок, що утворюються навколо очей).

4. Прилад зручний в застосуванні і не потребує додаткового обслуговування.

Прилад Окуляри Сидоренко5. Відсутність побічних дій, якими володіють практично всі лікарські засоби.

6. Термін експлуатації приладу необмежений, тому він купується один раз, а використовувати його може вся сім'я, що дуже практично і економно.

Провідні офтальмологи РФ визнають Окуляри Сидоренко (АМВО-01) єдиним у своем роді приладом, в якому сьогодні унікальним чином успішно суміщені відразу чотири ефективних методів впливу на хворі і ослаблені органи зору. Колективу розробників на чолі з Євгеном Івановичем Сидоренко вдалося створити справді ефективний прилад.

Інноваційні методи впливу, які використовуються в Окулярах Сидоренко

1. Інфразвук. Ще у 1978 році професор Сидоренко для проведення масажу органів зору запропонував використовувати інфразвук, який завжди вважали фактором, що негативно впливає на людину. Пов'язано це було з тим, що, поширюючись через тверду середу, інфразвук викликає вібрацію, яка і вважався тим самим негативним фактором. Євген Іванович припустив, що передача дозвуковий хвилі через повітряне середовище (дозвуковий пневмомасаж) не тільки виявиться нешкідливою для людини, але і буде здатна позитивно впливати на органи зору, ставши довгоочікуваним проривом у способах профілактики офтальмологічних заболеваний. Численні дослідження підтвердили правильність даної теорії: інфразвук активізує механізми антиоксидантного захисту тканин ока, покращує циркуляцію внутрішньоочної рідини, підвищує засвоюваність кисню, запобігає руйнування мембран клітин, активізує обмінні процеси.

2. Дозвуковий фонофорез – це посилене рух лікарських засобів всередину клітин органів зору, їх накопичення всередині ока і утримання там тривалий час (не менш 1 години) під дією інфразвуку при безиньекционном способі введення медикаментів. Основна мета інфразвукового фонофорезу – підвищення проникності очі для всіляких лікарських засобів.

3. Пневмомасаж (вакуумний масаж) зменшує венозний застій, активізує діяльність ферментів, які безпосередньо впливають на стан прозорого середовища ока, провокує формування нових і необхідних кровоносних судин.

4. Цветоимпульсная терапія. Імпульси світла змушують звужуватися і розширюватися зіницю, знімають спазм (помилкову короткозорість), значно збільшують сили акомодацією м'язи. Кольоротерапія необхідна людям, які щодня піддають великому навантаженні власний зір (офісні працівники, дизайнери, педагоги, льотчики, водії, програмісти та інші). Кольоротерапія Очок Сидоренко рекомендована для широкого кола людей і може застосовуватися в домашніх умовах, в офтальмологічних відділеннях клінік, лікарень.

Захворювання, при яких показане застосування приладу «Окуляри Сидоренко»

1. Короткозорість. Вже після одного курсу вакуумного масажу зорові функції поліпшуються, відзначається нормалізація внутрішньоочного тиску, збільшення обсягу акомодації. Ці доброчинні зміни запобігають поява і прогресування короткозорості, а також підвищують працездатність очей.

2. Профілактика офтальмологічних розладів у дітей

3. Захворювання очей, які мають запальний характер (виразки рогівки, кератити та інші).

4. Захворювання судинної оболонки ока.

5. У складі комплексного лікування захворювань зорового нерва, сітківки.

Численні дослідження підтвердили, що прилад «Окуляри Сидоренко» (АМВО-01) не викликають звикання, алергічних реакцій і інших негативних наслідків. Винятковість приладу в тому, що він повністю позбавлений будь-яких побічних дій. Однак фахівці рекомендують з обережністю використовувати прилад в ряді випадків:

- макулодистрофія сітківки,

- онкологічні захворювання очі,

- інсульт,

- тяжкі форми цукрового діабету.

Якщо Ваш зір вимагає додаткової уваги і турботи . Якщо Ви цінуєте продукцію найвищої якості, звертайтеся в інтернет-магазин Optic Land!