Все про зір
ru ua

ГІМНАСТИКА для очей

гімнастика для очейОсновне завдання очної гімнастики — розслабити зір і нервову систему. Невірно думати, що потрібно робити вправи для тренування м'язів очей. Роблячи тільки одні вправи неможливо відновити зір.

Якщо вдаватися в медицину, наші глазаи при русі мають безпосередній вплив на парасимпатичну нервову систему (ту нервову систему, яка відповідальна за розслаблення психіки). Мета очної гімнастики — не натренувати м'язи. Мета — допомогти організму і психіці розслабитися.

Тому завдання при выполненииделать її дуже акуратно, повільно, ніжно, з любов'ю до своїх очей, з теплом душі, з задоволенням, отримуючи насолоду від процесу, відчуваючи легку радість. М'язи тіла при цьому повинні бути розслаблені, на обличчі обов'язково повинна бути легка посмішка. Найголовніше при виконанні очної гімнастики — Ваш настрій.

Цілі очної гімнастики

Взагалі потрібно розуміти, що мета будь-яких вправ — це зміна Вашого внутрішнього стану зі стану нервозності, стресу, роздратування, пригніченості, стан радості, легкості, чистоти, свіжості.

Самі по собі вправи, якщо не відбувається розслаблення психіки та зміни внутрішнього стану, нічого не дадуть, а можуть тільки погіршити ситуацію. Умовно кажучи, Якщо Ви почнете з усієї сили крутити очима до шоку, то створите ще більшу напругу, тобто підете по шляху, протилежному тому, який потрібен для відновлення зору.

Найбільш поширені методики

На сьогоднішній день найбільшу популярність отримали дві системи - Норбекова і Бейтса.

Більш детально ознайомитися з ними Ви можете в відповідних розділах.

Рекомендації по виконанню

Тому краще робити рлазную гімнастику коротше за часом, але частіше. Як тільки в процесі виконання вправ Ви починаєте відчувати, що Ви втомилися, відразу ж припиняйте робити гімнастику і робіть пальмінг не менше п'яти хвилин. Для тих, хто тільки починає робити вправи, рекомендується починати її робити із трьох проходів кожної вправи та кількість вправ робити не дуже велика. Вгору-вниз, вправо-вліво, метелик у обидві сторони, горизонтальна і вертикальна вісімки в обидві сторони і циферблат в обидві сторони — цього більш ніж достатньо для початку. Робіть очну гімнастику кожен раз, коли Ви відчуваєте, що Ваші очі втомилися (наприклад, від роботи за комп'ютером). Після виконання вправ потрібно зробити пальмінг.

Якщо Ваш зір вимагає додаткової уваги і турботи . Якщо Ви цінуєте продукцію найвищої якості, звертайтеся в інтернет-магазин Optic Land!