Все про зір
ru ua

Чому тисне на очі зсередини

Чому тисне на очі зсередини

Відчуття тиску на очне яблуко зсередини може виникати з різних причин, але істину можна встановити тільки в умовах поліклініки.

Так як подібні відчуття можуть бути проявом різних патологій, необхідно відвідати ряд фахівців:

 

-Офтальмолог,

-Невролог,

-ЛОР,

-Психотерапевт.

Офтальмолог

Тиск на око зсередини нерідко є наслідком офтальмопатії. Зазвичай це пов'язано з розвитком глаукоми. Офтальмолог зобов'язаний таким пацієнтам визначити рівень внутрішньоочного тиску, у деяких випадках виконується офтальмоскопія та біомікроскопія. Важливо запам'ятати, що норма внутрішньоочного тиску становить 18-28 м рт.ст. Якщо Ваш зір вимагає додаткової уваги і турботи . Якщо Ви цінуєте продукцію найвищої якості, звертайтеся в інтернет-магазин Optic Land!

Лор

ЛОР першою справою повинен обстежити пацієнта на предмет синуситу. Захворювання це пов'язано із запаленням придаткових пазух, при якому розвивається набряк слизової оболонки і порушується дихання. Одночасно з'являється біль і тяжкість в області вилиць, очей і зубів. При позитивній діагностиці необхідно провести комплексне лікування, яке допоможе пацієнту впоратися з подібним станом і запобігає розвиток серйозних ускладнень.

Невропатолог

Іноді відчуття тиску на очне яблуко виникає в результаті остеохондрозу. У такому випадку допомогти здатний курс ЛФК і мануальної терапії. Попередньо краще виконати МРТ, так як можливі більш серйозні причини цього стану (ЧМТ, порушенням кровопостачання мозку, пухлини і т. д.).

Психотерапевт

Психотерапевт виявиться корисним, якщо тиск на очі пов'язано з ВСД. В даному випадку необхідно пройти курс лікарської терапії, в тому числі і вітаміну Ст. Допоможе також практика розслаблення і аутотренінгу.

Виникати таке відчуття може і в результаті зайвої напруги при роботі за комп'ютером, при впливі прямих сонячних променів, інших навантажень на оптичну систему.